Konkurs je istekao.

Profesor nemačkog jezika

Kolarac Zadužbina Ilije M.

Beograd

26.05.2018.

ugovor nepuno radno vreme

Zadužbina Kolarac usled povećanog obima posla raspisuje oglas za poziciju:

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Da aktivno doprinosi kreiranju i razvoju kursa nemačkog jezika kroz kvalitetan rad sa mladima i odraslima
  • Da održava nastavu prema planu i programu Zadužbine Kolarac a u skladu s najvišim standardima
  • Da svojim znanjem, sposobnostima i iskustvom doprinosi timu

Uslovi:

  • Diplomirani profesor filološkog fakulteta
  • Aktivno korišćenje (odlično znanje) govornog i pisanog nemačkog jezika
  • Odlične komunikacione sposobnosti
  • Kreativnost i efikasnost u radu
  • Odgovornost i sistematičnost
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno je da pošaljete i preporuke ako ih imate
  • Da je kandidat državljanin Republike Srbije

Ukoliko ispunjavate navedene uslove molimo Vas da svoju radnu biografiju sa fotografijom i motivacionim pismom pošaljete do 26.05.2018.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs za posao

    Direktan link do oglasa