Konkurs je istekao.

Programer u IT odeljenju

Alfa plam a.d.

Vranje

31.10.2018.

Raspisuje konkurs za radno mesto:

1 izvršilac u Vranju

Opis posla:

  • Izrada računarskih programa i izveštaja u skladu za zahtevima informacionog sistema
  • Organizacija i kontrola rada informacionog sistema
  • Testiranje funkcionalnosti informacionog sistema i implementacija u skladu sa korisničkim zahtevima i projektnom dokumentacijom
  • Obuka korisnika
  • Analiza poslovnih procesa i zahteva korisnika
  • Briga o kvalitetu unešenih podataka, njihovoj obradi,čuvanju i prezentovanju obrađenih podataka
  • Praćenje bezbednosti informacionog sistema

Potrebni uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, završen elektrotehnički ili elektronski fakultet odsek računarska tehnika ili programiranje; prirodno-matematički fakultet, smer računarstvo ili informatika; filozofski fakultet, smer računarstvo i informatika; drugi fakulteti sa informatičkim smerovima
  • Poznavanje baza podataka
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Poznavanje Windows okruženja
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Prednost:

  • Iskustvo u radu sa MS SQL bazom podataka
  • Poznavanje Windows računarskih mreža
  • Poznavanje Microsoft servera (Windows Server, Exchange)
  • Iskustvo u radu sa WMS i DMS softverskim rešenjima
  • Iskustvo u radu sa nekim alatom za izveštavanje
  • Radno iskustvo u proizvodnim preduzećima

Lične osobine:

Komunikativna, samostalna osoba sposobna za timski rad, sa izraženim analitičkim sposobnostima i sa izraženom željom za učenjem i usavršavanjem, spremna da se suoči sa poslovnim izazovima u dinamičnom proizvodnom okruženju.

Napomena: u razmatranje ulaze i kandidati sa najmanje 3 godine radnog iskustva sa ERP rešenjima u IT sektoru.

Obavezan test iz sledećih oblasti:

  • SQL upiti,
  • engleski jezik
  • poznavanja windows okruženja

Ukoliko ste zainteresovani i ispunjavate uslove iz konkursa molimo Vas da se prijavite elektronskim putem.

Rok za prijavu je 31.10.2018. godine

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    • Radnička 1, Vranje, Srbija
    • PIB: 100402750
    • Matični broj: 07137923

    Direktan link do oglasa