Konkurs je istekao.

Project Manager (Građevinski inženjer)

RC Reinvest RSB d.o.o.

Beograd

29.09.2016.

Usled izgradnje dva nova Retajl Parka u Vršcu i Kraljevu, kompaniji RC Reinvest su potrebne ambiciozne, odgovorne i sposobne osobe, spremene za rad u dinamičnom okruženju.

RC Reinvest RSB je deo međunarodne developerske grupacije RC Reinvest, koja posluje u Češkoj, Rumuniji, Bugarskoj i Srbiji. Cilj naše kompanije je stvaranje značajnih projekata iz oblasti nekretnina koji će zadovoljiti potrebe naših klijenata, kao i zajednice.

www.reinvestcorporation.ro/cs

Project Manager (Građevinski inženjer)

Tražimo 2 kandidata – 1 kandidat za Retajl Park u Vršac, 1 kandidat za Reatajl Park u Kraljevu

Uslovi:

  • Završen VII stepen stručne spreme – Građevinski fakultet
  • Radno iskustvo min 5 godina
  • Poznavanje engleskog jezika / poznavanje češkog ili slovačkog jezika je prednost
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjna licenca za izvođenje radova br. 400, 401, 410, 411
  • Poznavanje Autocad, Office paketa
  • Radno iskustvo u međunarodnim kompanijama

Opis posla:

  • Planiranje i realizacija nove gradnje – početak gradnje Retajl parkova – mart 2017 godine
  • Kontrola projektne dokumentacije
  • Realizacija tendera vezanih za glavnog izvođača radova - početak tendera – januar 2017 godine
  • Tehnički nadzor gradnje / Supervizor gradnje
  • Određivanje dinamike i redosleda izvođenja radova
  • Svakodnevna organizacija i kontrola poslova, kako bi se izbegle poteškoće i zastoj u gradnji
  • Kontrola rokova, kontrola troškova
  • Fit-out za zakupce, koordinacija posla između dobavljača
  • Komunikacija sa bankama / projektno finansiranje
  • Saradnja sa Leasing Managerom, Advokatom
  • Podnošenje izveštaja Direktoru kompanije

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj međunarodnoj kompaniji
  • Službeni automobil i u private svrhe
  • Stimulativnu zaradu / bonuse
  • Početak rada – kraj decembra / početak januara 2017 godine
  • Mogućnost rada na realizaciji I drugih projekata u segmentu Retajl parkova / Stambenih objekata / Poslovnih objekata

Mole se kandidati da uz biografiju pošalju i detaljan opis radnog iskustva na sličnim projektima, kao i preporuke i portfolio svog dosadašnjeg rada najkasnije do 29. 09. 2016 godine.

Nakon toga su predviđeni razgovori sa kandidatima koji su ušli u uži izbor.

Pri izboru će se strogo kontrolisati ispunjenost uslova. Neodgovarajuće prijave se neće razmatrati.

Kontakt osoba: Bojana Nikolić, e-mail: bojana.nikolic@rcreinvest.rs, tel: 064 64 813 71

Rok za konkurisanje: 29.09.2016.

    Konkurs je istekao.

    RC Europe RSB. d.o.o. Beograd

    • Vladimira Popovica 6 11000 Beograd, Srbija
    • PIB: 108641729
    • Matični broj: 21039896

    Direktan link do oglasa