Konkurs je istekao.

Project Manager – dizajner enterijera

SNS Europe d.o.o.

28.05.2022.

180.000,00 - 200.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme

Jedna smo od vodećih europskih tvrtki smo koja se bavi proizvodnjom i prodajom namještaja za hotele (4 I 5 zvezdica) i ekskluzivne restorane, sa proizvodnim kapacitetima u Turskoj i Indoneziji, i tradicijom dugom 2 decenije. Prisutni smo na globalnom tržištu, a za potrebe europskog tržišta tražimo odgovarajućeg kandidata za provedbu projekata unutar šireg europskog područja.

Opis posla;

  • koordinacija sa proizvodnjom u Turskoj
  • koordinacija sa dizajnerima interijera i predstavnicima naručitelja
  • sudelovanje u proveri radioničnih nacrta za proizvodnju namještaja
  • inspekcije kroz proizvodni period
  • pomoć kod instalacije nameštaja u hotele

Veštine i osobine koje su potrebne;

  • izražene komunikativne i kreativne sposobnosti
  • visoka preciznost i odgovornost u radu
  • dobro podnošenje stresa u ostvarivanju kratkih rokova

Glavni uslovi;

  • odlično znanje engleskog jezika u pisanju i govoru
  • poznavanja rada na Autocad-u i po mogućnosti jednom od 3D softvera
  • minimalno 3 godine iskustva na sličnim poslovima
  • vozačka dozvola

Nudimo;

  • uključenost u izvedbu najpoznatijih hotelskih lanaca
  • povremena putovanja na razne destinacije
  • vrlo stimulativna primanja i stimulativno radno okruženje
  • klasično radno vreme uz mogućnost rada od kuće
    Konkurs je istekao.

    SNS Europe

    • Kućanska 15, Hrvatska

    Direktan link do oglasa