Konkurs je istekao.

Project Manager

Datalab SR d.o.o.

Beograd

22.12.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Datalab je slovenačka kompanija za razvoj softvera. Nudimo sveobuhvatna poslovna i informatička rešenja za kompanije pod sloganom „PRETVORITE PODATKE U PROFIT“.

Mi smo vodeći proizvođač ERP rešenja u Sloveniji i jugoistočnoj Evropi. Naš PANTHEON program koristi preko 78.000 korisnika u više od 32.000 kompanija.

Datalabov tim je ambiciozan, inovativan i posvećen ciljevima, jer želimo da razvijemo najbolji poslovni informacioni sistem na svetu.

Tražimo kolegu/koleginicu za poziciju: Project Manager

Opis posla:

  • Samostalno i odgovorno vođenje projekata
  • Definisanje i analiza projekata
  • Samostalna izrada projektnih planova
  • Praćenje, izveštavanje, kontrola milestone-ova i celokupnog projekta
  • Svakodnevna komunikacija i pružanje stručne pomoći članovima projektnog tima kao i ključnim korisnicima

Očekujemo:

  • Odgovornost
  • Samostalnost u radu
  • Sposobnost vođenja više paralelnih projekata
  • Inicijativu
  • Timski rad
  • Prezentacione veštine
  • Izuzetne komunikacione sposobnosti
  • Analitičnost i preciznost
  • Posvećenost potrebama korisnika i saradnju u rešavanju njihovih zahteva
  • Istrajnost i usmerenost na ostvarivanje rezultata
  • Praćenje inovacija u oblasti Project Management-a

Potrebno obrazovanje i sposobnosti:

  • Fakultetsko obrazovanje
  • Iskustva na poslovima vođenja projekata
  • Odlično poznavanje ERP Sistema/prednost PANTHEON ERP
  • Poznavanje poslovnih procesa preduzeća
  • Znanje engleskog jezika
  • Poželjno poznavanje slovenačkog jezika

Nudimo:

  • Radni odnos na neodređeno vreme sa probnim radom od 6 meseci
  • Odlični uslovi rada (fleksibilno radno vreme, mogućnost rada na daljinu, savremena oprema...)
  • Ambiciozno radno okruženje puno izazova
  • Rad na domaćim i stranim projektima
  • Redovne isplate i nagrade u skladu sa postignutim rezultatima (podela dobiti, nagrade za poslovne rezultate, pojedinačne nagrade)
  • Omogućen lični razvoj, stručno obrazovanje i obuke
  • Obrazovne, društvene i sportske manifestacije

    Direktan link do oglasa