Konkurs je istekao.

Projekt menadžer (vođa projekta)

Tehnounion Energy d.o.o.

Novi Sad

29.09.2016.

PROJEKT MENADŽER (VOĐA PROJEKTA)

1 izvršilac
Novi Sad

Zadaci radnog mesta:

  • kontakti i stalna komunikacija sa investitorima
  • pregovaranje radi ugovaranja projekata
  • sastavljanje planova  rada i realizacije projekata
  • izveštavanje nadležnih rukovodilaca
  • raspoređivanje zaduženja
  • koordinacija izvršenja zadataka u kancelariji i na terenu
  • distribucija dokumentacije i uputstava
  • kontrola rezultata rada i izvršenja projekata
  • potpuna odgovornost za dostizanje ciljeva i ispunjenja rokova završetka projekata

Uslovi za kandidate:

  • VSS –smer energetika
    (prihvatljivi su i drugi smerovi elektrotehničkog fakulteta ukoliko kandidat ima iskustva u realizaciji projekata)
  • najmanje 1 godina radnog iskustva
  • odlično poznavanje MS Office i Auto Cad paketa
  • sposobnost samoorganizovanja rada prema prioritetima
  • poznavanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola, spremnost na terenski rad po potrebi, komunikativnost i fleksibilnost
  • dobre organizacione sposobnosti, želja za napredovanjem i usavršavanjem

Zaposlenima nudimo:

  • visok i stimulativan LD:  FIKSNI  + VARIJABILNI  + BONUSI
  • automobil i druga osnovna sredstava za rad
  • ugovor na neodredjeno vreme
  • rad u modernom i dinamičnom okruženju
  • konstantno stručno usavršavanje

Rok za konkurisanje: 29.09.2016.

    • Stevana Petrovića Brila 37, Srem. Kamenica, Srbija
    • PIB: 106418757
    • Matični broj: 20597470

    Direktan link do oglasa