Konkurs je istekao.

Projekt menadžer

Bomax d.o.o.

Više regiona

24.10.2020.

BOMAX je osnovan 1992. u Subotici, uz viziju pružanja najboljeg od trgovine. Kao osnovni motiv, BOMAX je od početka vođen sloganom – OD IDEJE DO KROVA. BOMAX je prešao dug put od male porodične firme do lidera u trgovini, uvoza i distribucije građevinskim materijalom. Sve što radimo i stvaramo, vođeno je željom da se pravovremeno i efikasno ispune svi zahtevi naših kupaca i poslovnih partnera.

Zbog dinamičnog rasta poslovanja i širenja aktivnosti sada Vam pruža mogućnost da se zaposlite kao:

OPIS POSLA:

  • Praćenje projekata gradnje i prodaja veleprodajnog asortimana,
  • Istraživanje i analiza tržišta na koje plasiramo proizvode iz našeg asortimana,
  • Pronalaženje novih kupaca i kanala prodaje, kontaktiranje i predstavljanje proizvoda iz našeg asortimana na samom terenu investitorima i izvođačima radova,
  • Istraživanje i praćenje, kao i analiza trendova na samom tržištu gradnje,
  • Pružanje podrške ostalim sektorima u kompaniji, uz redovno izveštavanje o obilascima terena, kao i rezultatima prodaje,
  • Sakupljanje podataka na terenu i podrška marketing sektoru,
  • Komunikacija sa rukovodiocima uz podnošenje izveštaja na različitim vremenskim nivoima,

USLOVI:

  • Radno iskustvo u prodajnom sektoru
  • Poznavanje tržišta
  • Iskustvo u vožnji (aktivan vozač B kategorije)
  • Poznavanje MS Office (Word, Excel)
  • Izrazito razvijene veštine komunikacije i pregovaranja
  • Usmerenost na ostvarenje ciljeva, kako kompanijskih, tako i ličnih
  • Uverljiv nastup na terenu u odnosu sa aktivnim i potencijalnim kupcima
  • Istrajnost, ambicioznost i samoincijativa

GARANTUJEMO:

  • Kreativan i dinamičan posao
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti
  • Kvalitetnu obuku

Sve što radimo, radimo svom snagom, zajedno, bez kompromisa, jer je naš posao da obezbedimo pravovremeno i kvalitetno zadovoljenje potrebe naših kupaca i svi smo usmereni na ostvarenje koncepta našeg slogana – OD IDEJE DO KROVA.

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za ovo radno mesto, molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    BOMAX

    BOMAX je osnovan 1992. u Subotici, uz viziju pružanja najboljeg od trgovine. Kao osnovni motiv, BOMAX je od početka vođen sloganom – “Od ideje do krova”. BOMAX je prešao dug put od male porodične firme do lidera u trgovini, uvoza i distribucije građevinskim materijalom. Sve što radimo i stvaramo, vođeno je željom da se pravovremeno i efikasno ispune svi zahtevi naših kupaca i poslovnih partnera.  Naša misija je pre svega da našim partnerima…

    Direktan link do oglasa