Konkurs je istekao.

Projektant-Elektroinženjer

Set d.o.o.

Šabac

30.05.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Preduzeće za inženjering, konsalting, projektovanje i izgradnju "SET" d.o.o. osnovano je u novembru 2003. godine sa ciljem da obavlja poslove planiranja, projektovanja i izgradnje građevinskih objekata u oblasti visokogradnje, od stambenih i stambeno - poslovnih, pa sve do industrijskih objekata, oblasti niskogradnje, od puteva do složenih infrastrukturnih objekata, kao i u oblasti hidrogradnje.

Zbog povećanog obima posla SET d.o.o. otvara nova radna mesta u projektnom birou. Idealni kandidati su svi kojima je projektovanje izazov, imaju izražen timski duh, skloni su kreativnom razmišljanju i otvoreni su za nove i slobodne tehnologije. Ukoliko se prepoznajete, prijavite se za jedno od otvorenih radnih mesta i učestvujte u razvoju proizvoda koji omogućavaju svakodnevicu lakšom i dinamičnijom...

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Šabac

Potrebni uslovi:

  • VII stepen, elektrotehnički fakultet, smer automatika ili energetika
  • Poželjno radno iskustvo u struci na poslovima projektovanja elektro instalacija i/ili elektro motornih pogona i kontrolnih sistema
  • Poznavanje AutoCAD, poželjno Revit
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Projektovanje elektro instalacija, elektromotornih pogona i kontrolnih sistema automatizacije, u skladu sa važećim propisima, standardima, preporukama i tehničkim normativima
  • Pružanje stručne podrške prilikom izvođenja i puštanja u rad projektovanih sistema
  • Analiza i izrada projektne dokumentacije
  • Izrada tehničke dokumentacije

Nudimo:

  • Pozitivnu radnu atmosferu
  • Rad na različitim i izazovnim problemima
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Rad na velikim projektima

 Rok za konkurisanje: 30.05.2019.

    Direktan link do oglasa