Konkurs je istekao.

Projektant fasadnih sistema

iPlan

Novi Sad

02.11.2017.

Ingenieur Plan doo je osnovano 2015. godine kao privredno društvo za inženjering i projektovanje u građevinarstvu i arhitekturi. Kao mlada firma sa stručnim kadrovima u cilju pružanja kvalitetnih rešenja svojim klijentima implementacijom najsavremenijih tehnologija, omogućavajući maksimalnu efikasnost i kvalitet prostora. Firma sarađuje sa partnerima iz Nemačke i regiona na širokom spektru objekata.

Osnovna delatnost firme je uslužno projektovanje čeličnih, aluminijumskih, staklenih (polustrukturalnih, strukturalnih), eternit i drugih polumontažnih i montažnih fasadnih sistema. Bavimo se izradom arhitektonskih projekata i projekata enterijera.

Novi Sad

Opis posla:

  • projektovanje  fasadnih sistema (prozora, vrata, ventilisanih fasada, aluminijumskih fasada)
  • izrada radioničkih crteža
  • komunikacija sa investitorima

Uslovi:

  • završen mašinski, građevinski ili arhitektonski fakultet
  • prednost znanje nemačkog jezika
  • obavezno radno iskustvo u projektovanju fasadnih sistema
  • dobro poznavanje MS Office, Autocad
  • prednost poznavanje sledećih programa LogiKal, Athena, programi za 3D modelovanje
  • preciznost,urednost i posvećenost poslu

Nudimo:

  • rad u mladom perspektivnom timu
  • fiksno radno vreme
  • ugovor na neodređeno
  • mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja

Rok za konkurisanje: 02.11.2017.

    Konkurs je istekao.

    Ingenieur Plan d.o.o.

    Ingenieur Plan je projektni biro sa sedištem u Novom Sadu, specijalizovan za projektovanje aluminijumskih, staklenih, ventilisanih i drugih fasadnih sistema. Naša firma sarađuje sa partnerima iz Nemačke i Velike Britanije, a uspešno radimo na projektima širom Evrope.

    Direktan link do oglasa