Projektni geolog za mineralne resurse/Project Mineral Resource Geologist

Dundee Precious Metals

Bor

23.01.2020.

OGLAS ZA ZAPOŠLJAVANJE

Dundee Precious Metals (DPM) za svoj tim u Srbiji i kancelariju u Boru traži adekvatne kandidate za poziciju

Projektni geolog za mineralne resurse

Pruža podršku menadžmentu kompanije u radu na razvoju geološkog resursa na projektima Timok i Tulare. Izveštava i odgovara Menadžeru za razvoj projekta.

Opis posla:

  • Održava i razvija geološke i mineralne modele resursa za DPM istražne projekte u Srbiji
  • Pruža tehničke inpute za NI 43:101 studije i Elaborat mineralnih resursa
  • Asistira u modelovanju u vezi sa metalurškim, geotehničkim i hidrogeološkim studijama
  • Ciljanja na istraživanju
  • Dizajnira programe bušenja
  • Odgovoran za tehničko izveštavanje rezultata
  • Pozicija je bazirana u Boru
  • Ugovor na 2 godine

Kvalifikacije i iskustvo:

  • Diplomirani geolog
  • Poželjno 5 godina iskustva u radu sa metodologijama procene resursa
  • Iskustvo u proceni mineralnih resursa, poželjno oba i Srpski i NI 43-101 kodovi izveštavanja
  • Znanje srpskog i engleskog jezika

Ukoliko ste zainteresovani, molimo da pošaljete svoj CV i propratno pismo na sledeću e-mail adresu: boroffice@dundeeprecious.com

Krajnji rok za prijem molbi je 23.01.2020. godine.

ADVERTISMENT FOR EMPLOYEMENT

Dundee Precious Metals for its team in Serbia and office in Bor are looking for employment candidates for the position

Project Mineral Resource Geologist

Project Mineral Resource Geologist will assist Management with resource work for Timok and Tulare. Reports to Project development Manager.

Job description:

  • Maintaining and developing geologic and mineral resource models for DPM’s Serbian exploration projects
  • Providing technical input into NI 43:101 and Elaborate Mineral Resource studies
  • Assist with modelling associated with metallurgical, geotechnical and hydrogeological studies
  • Exploration targeting
  • Designing drilling programs.
  • Technical reporting of results.
  • Based in Bor
  • 2-year contract

Qualifications and experience:

  • Geology degree
  • Preferably at least 5 years’ experience in resource estimation methodology
  • Experience in mineral resource estimates, preferably both Serbian and NI 43-101 reporting codes
  • Serbian and English

If you are interested, please send you CV and a motivational letter to the following e-mail address: boroffice@dundeeprecious.com

The deadline for applications is 23.01.2020.

    Direktan link do oglasa