Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića.

Konkurs je istekao.

Potreban nam je:

Promoter - Šanker

Područje rada: Aerodrom Nikola Tesla”, 11180 Beograd

Opis posla

  • Točenje piva na aerodromu „Nikola Tesla“ Beograd u cilju promocije Premier piva
  • Poznavanje sastava i osnovnih karakteristika piva koje se služi
  • Održavanje higijene bara i barskog inventara
  • Odgovoran je za izdavanje fiskalnog računa

Uslovi

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno
  • Razvijene komunikacione veštine, ljubaznost prema gostima
  • Poželjna završena srednja stručna sprema smer konobar/visoka stručna sprema – restorater
  • Znanje engleskog jezika poželjno

Nudimo

  • Izazovan posao i rad u prijatnom okruženju
  • Obezbeđena sredstva i opremu za rad
  • Adekvatna i redovna primanja
  • Radni odnos

Rok za konkurisanje: 04.07.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca

Promont Group DOO Fruške terme, Hotel Premier Aqua i Etno kompleks Vrdnička kula

 „Fruške terme“, novi luksuzni hotelski kompleks na Fruškoj gori, deo je Promont Group DOO koji uključuje i Hotel Premier Aqua (5*) i etno kompleks Vrdnička kula (4*) koji su dobitnici  najviših nagrada u oblasti hotelijerstva. Godina 2017. obeležena je uz proglašenje Aqua Medic centra ... Pogledaj više.

Iskustva zaposlenih

Uspešno organizovanje posla, preraspodela dužnosti, usmerenost ka svakom gostu uz maksimalnu posvećenost i želju da se ispune njihova očekivanja u segmentu, profesionalne usluge, kvalitetne ponude ... Pogledaj više.

Beneficije

  • PREVOZ
  • TOPLI OBROK
  • STRUČNE EDUKACIJE
  • SMEŠTAJ
  • TEAM BUILDING AKTIVNOSTI
Više o ovoj kompaniji Ostali oglasi ove kompanije

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.