Konkurs je istekao.

Proveravač sistema menadžmenta

International Certification Group

Beograd

23.11.2019.

60.000,00 RSD ugovor puno radno vreme

International Certification Group je organizacija opredeljena na usavršavanje osoblja i na kadrove koji imaju stvaralački potencijal i želju i volju da isti taj potencijal iskažu gradeći svoju karijeru u International Certification Group.

Postojimo radi naših klijenata i fokus svakog našeg zaposlenog je na ostvarivanju maksimalnog kvaliteta pružene usluge i na postizanju zadovoljstva korisnika, što zahteva visok nivo znanja svakog zaposlenog, veštine, strpljenje, trud i nesebičan rad da bi stigli do željenih rezultata. Međutim, naši zaposleni nikada nisu sami na tom putu i u postizanju najviših ličnih profesionalnih ciljeva imaju apsolutnu podršku samog rukovodstva i drugog kompetentnog osoblja i upravo iz ovih razloga rad u International Certification Group predstavlja profesionalni izazov i mogućnost da vaše sposobnosti dođu do potpunog izražaja.

Prijatan ambijent, mogućnost stalnog usavršavanja i napredovanja, poslovna putovanja i ambiciozno i dinamično radno okruženje čine celinu u kojoj svaki pojedinac može da iskaže svoje poslovne vrednosti i kvalitete.

S obzirom da se obim naših poslova povećava i da stalno uvodimo nove usluge koje zahtevaju izuzetno disciplinovane i talentovane kadrove iz svih oblasti potreban nam je:

Beograd

Opis radnih zaduženja:

  • Pregled/preispitivanje dokumenata sistema kvaliteta klijenta;
  • Izrada plana provere;
  • Dodeljivanje zaduženja timu proveravača;
  • Priprema radnih dokumenata;
  • Održavanje uvodnog sastanka;
  • Komuniciranje u toku provere;
  • Prikupljanje i verifikacija informacija na licu mesta (u radnim prostorijama klijenta);
  • Formiranje nalaza provere (u radnim prostorijama klijenta);
  • Priprema zaključaka provere (u radnim prostorijama klijenta);
  • Vođenje završnog sastanka (u radnim prostorijama klijenta);
  • Izrada izveštaja o proveri;
  • Ostali poslovi koji nisu navedeni, a koji mogu da nastanu prilikom primene relevantnih standarda ili mogu da budu neophodni za efektivan rad International Certification Group-a, a po nalogu Menadžera za sertifikaciju;

Za svoj rad proveravač je neposredno odgovoran Menadžeru za sertifikaciju.

Uslovi:

  • Stečeno obrazovanje na osnovnim akademskim studijama u obimu od najmanje 180 ESPB bodova, master akademskim studijama, specijalističkim akademskim studijama, specijalističkim strukovnim studijama, odnosno na osnovnim studijama u trajanju od najmanje tri godine ili specijalističkim studijama za akreditovane studijske programe na visoko školskim ustanovama;
  • Aktivna upotreba engleskog jezika (razumevanje pročitanog teksta, pisana komunikacija i govor);
  • Poželjno je 2 godine radnog iskustva na tehničkim, rukovodećim ili profesionalnim položajima, gde je postojala praksa prosuđivanja, rešavanja problema ili komuniciranja sa ostalim rukovodećim ili profesionalnim osobljem, korisnicima i/ili ostalim zainteresovanim stranama;
  • 40 časova obuke za proveravača,
  • Najmanje 15 dana iskustva na proverama u ulozi proveravača sa minimum 10 kompletnih provera (provere moraju biti kompletirane u poslednje 3 godine).

* Najljubaznije molimo potencijalne kandidate da prilikom slanja biografije i prijave obrate pažnju o ispunjenosti uslova. Ukoliko se iz biografije ili drugih dostavljenih dokumenata ne može zaključiti da potencijalni kandidat ispunjava uslove, njegova prijava se neće razmatrati.

Nudimo:

  • Početna osnovna neto zarada: 60.000 RSD;
  • Mogućnost stalnog zaposlenja;
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja;

Svi prijavljeni kandidati će imati priliku da pokažu svoja znanja i veštine tokom selekcionih krugova. Detaljne informacije o svakom krugu selekcije prijavljeni kandidati će dobiti nakon prijavljivanja na konkurs, a po okončanju izbora kandidati se obaveštavaju o rezultatima i odabranim kandidatima za rad u našem timu.

Ukoliko ste zainteresovani za rad u kompaniji International Certification Group i ispunjavate uslove, dostavite nam Vašu prijavu i biografiju.

Rok za konkurisanje: 23.11.2019.

Ukoliko ne budete bili odabrani prilikom ovog procesa izbora kadrova, nemojte da Vas to obeshrabri pošto u budućnosti imamo u planu otvaranje novih radnih mesta koja bi mogla da odgovaraju Vašim kompetencijama. Verujte u Vaše potencijale i budite istrajni u Vašoj želji i nama će biti drago da ponovo primimo Vašu prijavu.

    International Certification Group (ICG) je organizacija opredeljena da razvija usluge za sigurnu budućnost i kao takva, svakodnevno, iz godine u godinu, uvodi novine i inovativna rešenja na tržište. Način rada, inovativne solucije koje pomažu našim klijentima i filozofija kojom se ICG vodi, danas ovu organizaciju čine najbrže razvijajućom na prostorima Jugoistočne Evrope i najpouzdanijim partnerom za saradnju. Naše usluge se zasnivaju na prevenciji svih vrsta rizika u poslovanju, na održivosti i…

    Direktan link do oglasa