Konkurs je istekao.

R&D tehnolog - rukovodilac

Adecco Outsourcing d.o.o.

Beograd

06.12.2022.

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa. U ime našeg klijenta, kompanije Siberian Wellness/Dahlia, u potrazi smo za motivisanim kandidatom, za rad na sledećoj poziciji:

R&D tehnolog - Rukovodilac

Uslovi:

  • Završen tehnološki fakultet ili fakultet srodnog usmerenja;
  • Obavezno prethodno iskustvo u radu na sličnim pozicijama;
  • Poznavanje rada na računaru.

Opis posla:

  • Učestvuje u izradi laboratorijskih uzoraka tokom razvoja novih ili optimizacije postojećih formulacija;
  • Učestvuje u ispitivanju stabilnosti i merenju fizičko-hemijskih parametara tokom razvoja novih ili optimizaciji postojećih formulacija;
  • Učestvuje u razvoju laboratorijskih i tehnoloških postupaka izrade proizvoda, daje ideje i predloge za izradu novih proizvoda;
  • Inicira i učestvuje u izradi normativa i vrši njihov unos u informacioni sistem;
  • Vodi evidenciju o ulazu uzoraka novih i potencijalnih zamena za postojeće sirovine, kao i ulazu konkurentskih uzoraka, razvrstanih prema proizvođačima;
  • Učestvuje u izradi tehničko-tehnološke dokumentacije prema usvojenom standardu kvaliteta;
  • Predlaže i inicira mere za unapređenje procesa, u okviru sektora za razvoj i istraživanje (R&D);
  • Implementira usvojene standarde rada i odgovara za postignute rezultate;
  • Prati i obezbeđuje poštovanje kompanijskih procedura i pravila, kao i zakonskih obaveza u delokrugu svoga rada;
  • Izrađuje redovne i periodične izveštaje iz delokruga svoga rada;
  • Odgovara za čuvanje tajnosti podataka;
  • Odgovara za čuvanje opreme i sredstava za rad;
  • Dužan je da sprovodi mere bezbednosti i zdravlja na radu i zaštite od požara;
  • Obavlja i druge poslove u skladu sa zakonom, aktima poslodavca, kao i poslove koji su po svojoj prirodi nužni za obavljanje poslova iz opisa;
  • Razvoj receptura i tehnološkog procesa za proizvodnju parfema i kozmetike sa željenim svojstvima u skladu sa Projektnim zadatkom;
  • Kreiranje koncepata, formulacija i napomena za nove razvijene proizvode;
  • Praćenje i analiza u Bazi podataka rezultata ispitivanja stabilnosti, ubrzanog starenja razvijenih receptura;
  • Vođenje celokupne izveštajne laboratorijske dokumentacije o novim razvojima, uključujući i razvojni dosije za razvijene kozmetičke proizvode;
  • Priprema naučne i tehničke dokumentacije za razvijene proizvode, uključujući i zemlje ino ekonomske aktivnosti;
  • Skaliranje laboratorijskih receptura na proizvodne kapacitete, učešće u prvim industrijskim razvojima receptura, zajedno sa specijalistima proizvodnje;
  • Praćenje životnog ciklusa lansiranih novih proizvoda, u saradnji sa specijalistom za implementaciju;
  • Ispunjavanje zadataka neposrednog rukovodioca u pogledu novih projekata i razrada.

Biće kontaktirani samo kandidati koji budu ušli u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Adecco

    Adecco u svetu Sa sedištem u Švajcarskoj, vođen od strane multinacionalnog tima sa iskustvom iz razgranatog svetskog tržišta, sa svojih 32.000 zaposlenih u 5.000 kancelarija u preko 60 zemalja sveta, Adecco pruža širok spektar fleksibilnih HR rešenja. Adecco pripada grupi 500 najvećih kompanija na svetu. Svakog dana, Adecco mreža spaja preko 650.000 saradnika sa više od 100.000 klijenata širom sveta, što nas čini četvrtim najvećim poslodavcem na globalnom nivou. Svesni svoje globalne uloge, inspirišemo…

    Direktan link do oglasa