Konkurs je istekao.

Računovođa - knjigovođa

AVL Projekt

Novi Sad

19.02.2019.

AVL Projekt d.o.o. je kompanija iz Novog Sada koja se bavi projektovanjem i prodajom raznovrsnih audio-vizuelnih rešenja. Ovlašćeni smo zastupnici renomiranih svetskih proizvođača profesionalne audio i rasvetne tehnike, video projekcione i LED opreme, sistema različitih binskih konstrukcija i trussing sistema, kao i konzumne HiFi opreme. O našem dosadašnjem radu možete više pročitati ovde www.avlprojekt.rs

Osnovna vrednost našeg postojanja jesu zadovoljni klijenti čija smo očekivanja uspeli ne samo da zadovoljimo, već i da nadmašimo. Zbog toga težimo da zaposlimo proaktivne ljude, sa razvijenom samodisciplinom, kojima dodatno ulaganje energije u obavljanje posla ne predstavlja problem.

Ovim putem oglašavamo potrebu za 1 izvršiocem poslova na radnom mestu:

Novi Sad

Ključna zaduženja:

  • Obavljanje svih knjigovodstvenih poslova u skladu sa propisima iz računovodstva
  • Obavljanje dinarskih i deviznih plaćanja (gotovinskih i bezgotovinskih)
  • Vođenje evidencije o radnicima, prijava/odjava radnika
  • Obezbeđenje neophodne dokumentacija za učestvovanje na tenderima
  • Obezbeđenje menica, bankarskih garancija
  • Praćenje stanja knjigovodstvenih analitičkih kartica dobavljača i kupaca i učestvovanje u njihovom usaglašavanju i sravnjenju
  • Izveštavanje nadređenih o prihodima i troškovima
  • Komuniciranje sa državnim institucijama i poslovnim bankama
  • Učešće u unapređenju funkcionalnosti kontnog plana
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu Šefa računovodstva i/ili generalnog direktora iz oblasti računovodstva

Uslovi za zaposlenje:

  • Obrazovanje ekonomskog usmerenja (računovodstvo, finansije)
  • 3-5 godina radnog iskustva na računovodstvenim poslovima
  • Stručno zvanje ovlašćenog računovođe može biti prednost
  • Poznavanje rada u programu Pantheon može biti prednost

Ostala znanja i veštine koja su potrebna:

  • Poznavanje zakonske regulative u datoj oblasti
  • Poznavanje rada u Office paketu
  • Poznavanje engleskog jezika

Mi Vam nudimo:

  • Osmočasovno radno vreme (8:00 – 16:00)
  • Rad u prijatnom poslovnom prostoru u Novom Sadu i dobre uslove za rad
  • Redovnu isplatu zarade
  • Dalje profesionalno usavršavanje i razvoj
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme nakon isteka perioda probnog rada

Ako smatrate da ste dobro organizovani, pedantni i posvećeni poslu, kao i ako Vam je posao potreban, pozivamo Vas da se prijavite na konkurs. Svoju radnu biografiju (CV) i propratno pismo pošaljite elektronskim putem.

Napomena:

Prijavom na konkurs dajete pristanak za upotrebu informacija iz radne biografije i propratnog pisma ISKLJUČIVO u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto. Sve informacije će biti tretirane sa poverljivošću.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 19.02.2019.

    Konkurs je istekao.

    HR Partner

    Agencija “HR Partner” iz Novog Sada je kao svoju misiju definisala pružanje kvalitetnih usluga iz oblasti savetovanja u vezi sa upravljanjem zaposlenima u malim i srednjim organizacijama. Rezultat naše misije će biti kvalitetno obavljeni povereni poslovi, kao i poverenje klijenta nastalo na osnovu zadovoljstva ostvarenom saradnjom i njenim rezultatima.

    Direktan link do oglasa