Konkurs je istekao.

Računovođa

Al Grosso d.o.o.

Beograd

30.01.2020.

Ekskluzivni uvoznik i distributer konditorskih proizvoda renomiranih svetskih proizvođača: PEZ, Chupa Chups, Mentos, Fisherman’s Friend, Storck, Lindt, Zaini, Mega, Ion, Vitaminka, Packom International… zbog povećanja obima posla I proširenja asortimana, raspisuje:

KONKURS za radno mesto:

RAČUNOVOĐA

Beograd

Opis posla:

  • Knjiženje u knjigovodstvenom programu, mesečno zatvaranje i usaglašavanje interkompanijskih transakcija i sastavljanje godišnjih (redovnih i konsolidovanih), kao i periodičnih finansijskih izveštaja i dostavljanje nadležnim organima na usvajanje, kao i Agenciji za privredne registre i odgovarajućim institucijama, kao i menadžmentu Društva u skladu sa MRS i Zakonom o računovodstvu i reviziji
  • Vrši obračun poreza na dobit i sastavlja poreski bilans i poresku prijavu za porez na dobit društva, obezbeđuje i kontroliše ulaznu i izlaznu dokumentaciju i sastavlja i podnosi mesečnu prijavu za PDV i ostale vrste poreza sa pratećom dokumentacijom u skladu sa zakonskim propisima Poreskoj upravi
  • Vrši obračun amortizacije, knjiženje AVR I PVR, kniženje troškova po profitnim centrima i daje nalog za kompletiranje nedostajuće dokumentacije
  • Prati i primenjuje zakonske, profesionalne i interne regulative iz oblasti računovodstva i učestvuje u unapređenju tekućih računovodstvenih procesa
  • Računovodstvena evidencija uvozne i izvozne dokumentacije, kalkulacije i knjiženje u robnom knjigovodstvu, knjiženje knjižnih odobrenja za povrate, knjiženje gratisa, poklona i kompenzacija
  • Usaglašavanje stanja potraživanja i obaveza sa poslovnim partnerima
  • Knjiži obračun zarada, naknada i drugih primanja zaposlenih, knjiženje i elektronska dostava bankama i Poreskoj upravi
  • Učestvuje po nalogu Finansijskog Menadžera u poslovima vezanim za godišnju redovnu reviziju poslovanja Društva, kao i inspekcije i kontrole od strane nadležnih organa
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Direktora Sektora

Uslovi:

  • Visoka ili viša stručna sprema ekonomske struke, odnosno VII stepen stručne sperme
  • Minimum 5 godine radnog iskustva u struci u trgovinskim ili distributerskim kompanijama
  • Sertifikat ovlašćenog računovođe
  • Odlično poznavanje IAS I IFRS
  • Znanje rada na računaru i rad u MS Office paketu (napredni nivo)
  • Dobro poznavanje ERP Sistema (Navision, Pantheon, Big Bit i sl.)
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Analitičnost, organizovanost i preciznost u radu

Ukoliko želite da se pridružite renomiranoj i dinamičnoj kompaniji pošaljite svoju biografiju uz prateće pismo.

Rok za konkurisanje: 30.01.2020.

    Konkurs je istekao.

    Al Grosso

    • Jurija Gagarina 32, Novi Beograd, Srbija
    • PIB: 100137832
    • Matični broj: 17308777

    Direktan link do oglasa