Konkurs je istekao.

Računovođa

CCC Shoes & Bags d.o.o.

Beograd

11.12.2018.

CCC je najveći proizvođač obuće i najbrže rastuća kompanije iz te oblasti u Evropi. Nakon što je stekla snažnu lidersku poziciju na tržištu Poljske, u 2011 godine svoju ekspanziju započinje i u ostalim zemljama Evrope. Danas, firma CCC je prisutna u 17 zemalja sa preko 900 maloprodajnih objekata i zaposljava preko 12.000 ljudi.

Na tržištu Srbije CCC je prisutan od 2016. godine. Svoju ponudu za godinu dana smo predstavili kupcima Srbije u šest maloprodajnih objekata od koji su tri u Beogradu, jedan u Lazarevcu, jedan u Valjevu i jedan u Nišu. Sa širenjem maloprodajne mreže nastavljamo i u 2018. godini u kojoj je planirano otvaranje još 6 maloprodajnih objekata širom Srbije.

Radi širenja prodajne mreže na teritoriji Republike Srbije u potrazi smo za osobama koje žele da ulože u svoj i razvoj kompanije, koji žele da podele sa kompanijom svoje ideje, energiju i entuzijazam, koji žele da napreduju zajedno sa kompanijom.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

RAČUNOVOĐA

MESTO RADA: BEOGRAD

ZADUŽENJA-OPIS POSLA:

  • Pravovremeno ažuriranje i usklađivanje poslovnih promena u Glavnoj knjizi i analitičkom računovođstvu
  • Praćenje i ažuriranje obaveza prema dobavljačima i potraživanja od kupaca, kao i stanja knjigovodstvenih analitičkih kartica dobavljača
  • Usklađivanje i praćenje nabavke, prodaje i troškova
  • Praćenje bankarskih i gotovinskih bilansa/izvoda
  • Evidentiranje i kontrola računovodstvenih stavki i poreskih stavki kroz knjige PDV-a
  • Učestvovanje u operativnim računovodstvenim procesima
  • Odgovornost za sastavljanje neophodne dokumentacije za interne i eksterne potrebe kompanije
  • Odgovornost za sastavljanje godišnjih finansijskih izveštaja, uključujući poreske bilanse i poreske prijave, kao i pravovremeno dostavljanje izveštaja nadležnim organima
  • Učestvovanje u pravljenju mesečnih i godišnjih preseka/obračuna
  • Saradnja sa revizorima, bankama, i drugim spoljnim saradnicima

USLOVI ZA KANDIDATE:

  • Najmanje tri godine radnog iskustva, po mogućstvu u internacionalnom okruženju
  • Poznavanje lokalnih računovodstvenih propisa i MRS-a
  • Izražene analitičke i organizacione sposobnosti
  • Inicijativu i kreativno razmišljanje, timski rad, veštine komunikacije, odlučivanja i poštovanje zadatih rokova
  • Odlično poznavanje engleskog jezika i dobro poznavanje rada na računaru (MS Office i Microsoft Dynamics AX softver). Prethodno iskustvo sa Microsoft Dynamics AX predstavlja značajnu prednost
  • Visoka stručna sprema iz oblasti računovodstva/finansija

NUDIMO:

  • Mogućnost daljeg profesionalnog razvoja u jednoj od najuspešnijih trgovinskih grupacija u Srbiji
  • Značajno i kontinuirano usavršavanje
  • Stimulativni paket primanja

Ukoliko želite da budete deo tima CCC, pošaljite svoj CV elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 11.12.2018.

    • Vladimira Popovića 6 11000 Beograd, Srbija
    • PIB: 109591531
    • Matični broj: 21206822

    Direktan link do oglasa