Konkurs je istekao.

Jesal tim d.o.o.

Naša delatnost je proizvodnja i ugradnja aluminijumske i PVC stolarije od 2002. godine, kada smo počeli sa radom kao samostalna zanatska radnja. Sa povećanjem obima posla, prešli smo u privredno društvo 2006. godine. Nekoliko godina kasnije, delatnost smo proširili srodnim poslovima – proizvodnja i ugradnja aluminijumskih ograda, krovnih konstrukcija i fasada.

Preduzeće Jesal tim d.o.o. Beograd danas ima 17 stalno zaposlenih. U toku građevinske sezone dodatno angažujemo oko 10 zaposlenih na određeno vreme. Proizvodnju obavljamo u sopstvenom poslovnom prostoru površine 680 m2, od čega je površina proizvodnog dela 480 m2, a kancelarijskog 200 m2. Poslovna zgrada je smeštena u proizvodnoj zoni Leštane, Kružni put br. 47, Beograd.

Raspisujemo konkurs za radno mesto:

Računovođa

Leštane

Opis zaduženja

  • Prijem,razvrstavanje,zavođenje i raspoređivanje svih dokumenata - ulaznih i izlaznih
  • Sačinjavanje naloga za plaćanje u programu Halcom
  • Provera da li su ulazni računi usklađeni sa Zakonom o PDV, da li je sadržaj tačan i da li su odobreni od strane odgovornog lica preduzeća
  • Knjiženje računa za režijske troškove i proizvodne usluge u fin. računovodstvu
  • Knjiženje izvoda banke u finansijskom računovodstvu
  • Sačinjavanje dokumenata za blagajnu
  • Knjiženje blagajne u finansijskom računovodstvu
  • Sačinjavanje dokumenata za kompenzaciju i slanje poslovnim saradnicima
  • Knjiženje kompenzacionih naloga u finansijskom računovodstvu
  • Knjiženje zarada, poreza i naloga datih od strane agencije za računovodstvo
  • Sačinjavanje izlaznih računa, slanje kupcima, obezbeđenje potpisa od strane kupaca i provera ispravnost knjiženja
  • Sačinjavanje IOS za kupce i dobavljače i usaglašavanje
  • Sačinjavanje dokumenata za prijavu i odjavu radnika, predavanje obrazaca, praćenje datuma isteka ugovora
  • Usaglašavanje datuma obračuna PDV, obračuna zarada, prijave i odjave radnika i ostalo sa računovodstvenom agencijom
  • Usaglašavanje glavne knjige i robnog računovodstva sa računovođom za robno računovodstvo
  • Dostava poreskih prijava, dostava dokumenata na uvid poreskoj kontroli
  • Ostali administrativni i finansijski poslovi po nalogu direktora

Uslovi

  • SSS ili VŠS ekonomske struke
  • Radno iskustvo u računovodstvu najmanje 3 godine
  • Povoljnost - radno iskustvo u proizvodnom preduzeću
  • Osnovno poznavanje rada u Excel-u, Word-u i Outlook-u

Osobine

  • Odgovornost
  • Sistematičnost
  • Tačnost
  • Doslednost

Rok za konkurisanje: 11.10.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Jesal tim d.o.o.

Proizvodnja i ugradnja aluminijumske i PVC stolarije je naša delatnost od 2002 godine, kada smo počeli sa radom kao samostalna zanatska radnja. Nakoliko godina kasnije, delatnost smo proširili sa srodnim poslovima – proizvodnja i ugradnja aluminijumskih ograda, krovnih konstrukcija i fasada. Sa rastom obima posla, prešli smo u privredno društvo 2006 godine. Preduzeće Jesal tim d.o.o Beograd danas ima 15 stalno zaposlenih. U toku građevinske sezone dodatno angažujemo oko 10 zaposlenih na…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.