Konkurs je istekao.

Računovođa

Tau finansije d.o.o.

Beograd

23.01.2019.

Kompanija TAU FINANSIJE d.o.o. Beograd-Zemun prisutna je na domaćem tržištu 10 godina.

TAU FINANSIJE d.o.o. se bave pružanjem usluga iz oblasti računovodstva, finansijskog i poreskog konsaltinga.

Radi daljeg proširenja obima i kvaliteta poslovanja, potrebna nam je podrška vrednih i odgovornih ljudi koji imaju ambiciju da napreduju zajedno sa nama.

Pridružite se timu uspešnih!

Prijavite se na oglas za poziciju:

RAČUNOVOĐA

mesto rada - Beograd
1 izvršilac

Opis posla:

  • Kontrola proknjiženih poslovnih promena i odgovornost za knjiženje istih
  • Evidentiranje i kontrola ulaznog i izlaznog PDV-a, obračun, kontrola i podnošenje POPDV prijave
  • Obračun zarada i naknade zarada i svih drugih obračuna za fizička lica kao i podnošenje poreskih prijava za iste
  • Prijava i odjava zaposlenih na socijalno i zdravstveno osiguranje i saradnja sa nadležnim fondovima
  • Vođenje evidencije o osnovnim sredstvima i obračun amortizacije
  • Obračun poreza na imovinu, poreza na dobit po odbitku, poreza na dohodak građana
  • Poznavanje i knjiženje obračuna proizvodnje
  • Knjiženje ulaznih i izlaznih faktura u domaćem i međunarodnom prometu
  • Usaglašavanje stanja potraživanja i obaveza sa kupcima i dobavljačima
  • Knjiženje kredita, lizinga, i ostalih obaveza
  • Izrada završnog računa u skladu sa MRS/MSFI i izrada poreskih prijava i izveštaja
  • Pripremanje i učestvovanje u izradi svih izveštaja kako za eksterne tako i za interne korisnike radi praćenja rezultata poslovanja
  • Praćenje i primena zakonske regulative iz oblasti poreske politike, računovodstva i finansija;
  • Sprovođenje adekvatne i ažurne promene u knjigovodstvenoj evidenciji i softveru u skladu sa promenama Zakona, u saradnji sa implementatorima softvera
  • Aktivan doprinos u razvoju i edukaciji zaposlenih u sektoru
  • Drugi poslovi iz oblasti računovodstva

Uslovi:

  • Poželjno obrazovanje: viši ili visoki stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo od minimum 5 godina na istoj ili sličnoj poziciji
  • Dobro znanje rada u MS Office paketu
  • Poželjno radno iskustvo u računovodstvenom softveru Balans
  • Poznavanje engleskog jezika – poslovna komunikacija
  • Prilagodljivost i snalažljivost u različitim situacijama
  • Samostalnost u radu
  • Tačnost, preciznost i stabilnost u radu
  • Fokus na detaljima
  • Timski duh i pozitivan stav
  • Prednost vozačka dozvola „B“ kategorije, ali nije uslov

Ukoliko želite da budete deo dinamičnog i mladog kolektiva, pošaljite vašu biografiju najkasnije do 23.01.2019.

Samo kandidati koji uđu u najuži izbor će biti kontaktirani.

    Konkurs je istekao.

    Tau finansije d.o.o

    • Glavna 13M, Beograd, Srbija
    • PIB: 106187153
    • Matični broj: 20551666

    Direktan link do oglasa