Konkurs je istekao.

Radnik na izradi tehničke dokumentacije

Feniks BB d.o.o.

Niš

24.05.2019.

ugovor puno radno vreme

Feniks bb d.o.o.

Preduzeće za proizvodnju, trgovinu, konsalting i inženjering „Feniks BB“ d.o.o. iz Niša, ul. Prof. Dr. Dimitrija Kulića br. 5, koje se bavi proizvodnjom automatike za grejanje, hlađenje i klimatizaciju raspisuje konkurs za poziciju:

Broj izvršilaca: 2
Mesto rada: Niš, ul. Prof. Dr. Dimitrija Kulića 5

Opis poslova-odgovornosti:

  • Razvoj i konstrukcija sistema sa bio masom i toplotnim pumpama
  • Kreiranje tehničkih crteža, sastavnice delova i obrada slika
  • Izrada tehničke dokumentacije

Od kandidata očekujemo:

  • Viša tehnička škola ili univerzitetska diploma iz oblasti mašinstva, diplomirani mašinski inženjer ili mašinski tehničar
  • Iskustvo u radu sa 3D-CAD softverom, po mogućstvu Siemens-NX
  • Samostalnost u radu, komunikacija, ali i prilagođavanje timskom radu
  • Poštovanje rokova i odgovornost
  • Spremnost na usavršavanje
  • Neophodno znanje engleskog jezika

Nudimo vam:

  • Redovnu i sigurnu zaradu
  • Dinamično radno okruženje
  • Rad u stabilnoj i uspešnoj kompaniji

Prijave sa biografijom na srpskom jeziku se podnose do 24.05.2019. godine, elektronskim putem.

Sve prijave će biti razmatrane, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

    Konkurs je istekao.

    FENIKS BB d.o.o.

    • Prof.Dr.Dimitrija Kulića 5 18202, Niš, Srbija
    • PIB: 100617132
    • Matični broj: 07389965

    Direktan link do oglasa