Konkurs je istekao.

Radnik na pripremi poluproizvoda

Benni Plus D.O.O.

Niška Banja, N.N.Tesla, Kragujevački oktobar 55

17.07.2020.

ugovor puno radno vreme 1. smena

"Benni plus" DOO bavi se proizvodnjom osvežavajućih bezalkoholnih napitaka, sirupa i voćnih nektara već 26 godina.

Od početka rada politika kompanije se zasnivala na kvalitetu proizvoda i dobrim odnosima sa partnerima, što je doprinelo da se i pored jake konkurencije "Benni plus" održi kao uspešna kompanija na tržištu Srbije.

Benni plus DOO traži osobu za radno mesto Radnik na pripremi poluproizvoda.

Opis posla:

·         Izvršava radne naloge rukovodioca proizvodnje,

·         Radi na poslovima pripremanja poluproizvoda saglasno propisanoj dokumentaciji i radnim nalozima koje definiše rukovodilac proizvodnje,

·         Priprema sirovine za izradu poluproizvoda,

·         Odgovoran je za dezinfekciju, pranje i higijenu celokupne opreme u pripremi,

·         Obavlja i druge poslove iz delokruga svog rada po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi: IV stepen stručne spreme, prehrambeni tehničar, poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

“Benni plus” d.o.o. bavi se proizvodnjom osvežavajućih bezalkoholnih napitaka, sirupa i voćnih nektara od 1994. godine. Od početka rada politika kompanije se zasnivala na kvalitetu proizvoda i dobrim odnosima sa partnerima, što je doprinelo da se i pored jake konkurencije “Benni plus” održi kao uspešna kompanija na tržištu Srbije. Kompanija proizvodi i plasira na tržište kvalitetne bezalkoholne napitke, sirupe i voćne nektare koji potrošačima pružaju osveženje i vitalnost tokom čitavog dana.

Direktan link do oglasa