Konkurs je istekao.

Radnik na selidbama - Vozač kamiona za selidbe

Dumbo Moving and Storage Inc.

SAD

26.01.2021.

4.000,00 USD (mesečna plata) sezonski puno radno vreme 1. smena

DUMBO MOVING + STORAGE je jedna od najvećih kompanija iz oblasti selidbi u New York-u. Locirana je u Brooklyn-u gde je sedište kompanije kao i parking lot sa dostavnim vozilima za selidbe.

OPIS POSLA / POSAO NA SELIDBAMA

Pakovanje / umotavanje kućnog / kancelarijskog nameštaja, utovar, prevoz i isporuka (istovar i odlaganje) ovih predmeta. Posao uključuje podizanje, pomeranje i postavljanje teških predmeta ručno ili uz pomoć ručne opreme (ručni kamion ili kolica). Radnici moraju biti u stanju da podignu / nose i do 50kg po potrebi. Isporuka predmeta pomoću stepeništa / liftova. Raspored rada je 4-10 sati, uključujući različite dane, subota i nedelja mogu biti takođe radni. Radniku će se obezbediti obuka na radnom mestu kao i pre samog odlaska u SAD.

Planirana mesečna zarada: $4000,00 USD +
Očekivani odlazak – početak: 1. April 2021. godine
Očekivano trajanje posla: do 6 meseci

KOGA TRAŽIMO?

Pošto se ovo zaposlenje sprovodi u okviru H2B vize (viza za sezonske poslove u SAD), kandidati moraju da ispunjavaju uslove koje propisuje SAD administracija.

Primarno za učešće na programu je mogućnost kandidata da dobije H-2B vizu.

Čvrste veze sa Srbijom se dokazuju na sledeći način:*

  • Radni odnos duži od godinu dana i radni ugovor na neodređeno vreme (potrebna dokumentacija kao dokaz: ugovor o radu, potvrda o zaposlenju);
  • Ukoliko je podnosilac prijave privatnik – Izvod iz Agencije za privredne registre o registraciji firme (firma mora da posluje duže od 12 meseci), firma mora da posluje pozitivno (bilans stanja i bilans uspeha iz poslednjeg fiskalnog godišnjeg perioda);
  • Izvod iz katastra o posedovanju nepokretnosti;
  • Bračno stanje, deca;
  • Prethodni boravci u SAD, veoma je bitno da kandidati imaju urednu istoriju putovanja sa SAD i da nisu prekršili dozvoljeni boravak kao i da nisu bili u sukobu sa zakonom tokom njihovog boravka u SAD;
  • Ukoliko je kandidat u prošlosti konkurisao za druge vrste SAD vize, veoma je bitno da u tom slučaju nije odbijan za bilo koju vrstu vize;

USLOVI KONKURISANJA ZA POSAO:

  • Pošto je posao fizički veoma zahtevan, traže se kandidati koji su u dobroj fizičkoj kondiciji, sposobni da nose teret i do 50kg;
  • Prednost dajemo kandidatima koji imaju vozačku dozvolu izdatu u SAD. U ovu grupu spadaju i kandidati koji imaju vozačku dozvolu iz SAD ali im je ista istekla. Obnova dozvole traje od 7-10 dana;
  • Prednost dajemo kandidatima koji imaju prethodno radno iskustvo u oblasti selidbi ali nije presudno;
  • Veoma je bitno da kandidat poseduje dobru radnu etiku, disciplinu i istrajnost;
  • Traženo znanje engleskog jezika treba da bude na konverzacijskom nivou.

*ISKLJUČENJE OD ODGOVORNOSTI: Sva navedena pravila učestvovanja na programu su u skladu sa važećim imigracionim zakonima SAD kao i sa potrebama poslodavca iz SAD. Infostud ne preuzima odgovornost i nije nadležan za ova pravila.

Molimo vas da prilikom prijave na posao zakačite i popunjen sledeći dokument. Prijave koje ne sadrže ovaj dokument neće biti uzete u razmatranje.

    • Grand Ave, Flushing, NY 11378, Sjedinjene Američke Države

    Direktan link do oglasa