Konkurs je istekao.

Radnik na sklapanju i montaži nameštaja

Jelofina d.o.o.

Kragujevac

24.05.2022.

Jelofina d.o.o. Kragujevac raspisuje konkurs za radno mesto: Radnik na sklapanju i montaži nameštaja (više izvršilaca)

Opis posla:

  • Rad na sklapanju i montaži vantipskog nameštaja od pločastih materijala
  • Sklapanje i montaža nameštaja po meri u radionici i na terenu
  • Odgovornost i samostalnost u radu
  • Spremnost na rad u smenama.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Obavezno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Odgovornost i samostalnost u radu.

Nudimo:

  • Izuzetne uslove rada u firmi sa kontinuiranim rastom
  • Redovnu zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rezultata rada i sistemom beneficija
  • Kontinuirano ulaganje u Vaš profesionalni razvoj kroz dodatne obuke i treninge
  • Rad u dinamičnoj sredini koja omogućava individualni razvoj i samostalnost

Prijavom na konkurs dajete pristanak za upotrebu informacija iz radne biografije i propratnog pisma isključivo u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

    Konkurs je istekao.

    Jelofina doo

    Preduzeće JELOFINA d.o.o. sa sedištem u Kragujevcu, nastalo je 2011. kao rezultat dugogodišnjeg iskustva u proizvodnji nameštaja i opremanju enterijera i velike ljubavi i predanosti u stvaranju novih formi koje oplemenjuju prostor. Osnovna delatnost firme je projektovanje, proizvodnja i trgovina nameštajem na domaćem i evropskom tržištu, a proizvodnja kuhinja se definisala kao osnovni pravac u daljem poslovanju i razvoju tehnoloških i kadrovskih kapaciteta. U cilju stalnog i snažnog napretka i čvrstog…

    Direktan link do oglasa