Konkurs je istekao.

Radnik u grafičkoj doradi

Kerschoffset d.o.o.

Zagreb, Hrvatska

24.06.2023.

900,00 - 1.100,00 EUR (mesečna plata) ugovor puno radno vreme

Tiskara Kerschoffset vodeća je offset tiskara u regiji sa više od 50 godina tradicije. Kontinuirano ulaganje tiskare prije svega u ljudske potencijale ali i u najmodernije strojeve, opremu i tehnologiju tiska pokazalo se kao najbolji recept za uspjeh. Želimo ojačati naš tim i nudimo siguran posao, dobra primanja i kvalitetnu radnu sredinu. Nudimo stalan i stabilan posao  ljudima s iskustvom. Radi se u klimatiziranim i ugodnim prostorima.

Priključi nam se i postani dio Kerschoffset tima!

www.kerschoffset.hr

Opis posla

Tražimo više radnika za rad u grafičkoj doradi. Samostalni rad na liniji za meki uvez, strojevima za savijanje araka te strojnim doradama (klamani uvez, spiralni uvez) te iskustvo u radu na više strojeva  u doradi su prednost.

Uvjeti

  • prednost kod zapošljavanja je jedna (ili više) vještina: znanje rada na liniji za meki uvez, strojevima za savijanje araka te strojnim doradama (klamani uvez, spiralni uvez)
  • profesionalnost, odgovornost, urednost i točnost u izvršavanju radnih zadataka

Stručna sprema:

  • PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

  • 2 i više godina

Što nudimo

  • dodatna edukacija
  • nagrađivanje po učinku
  • mogućnost napredovanja
  • pokrivanje putnih troškova
  • osigurano stanovanje

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Primanja: 900-1.100 EUR

Prijava sa životopisom isključivo elektronski.

Zahvaljujemo na prijavi za oglas.

Ukoliko se ukaže prilika za angažiranjem radnika vašeg profila bit ćemo vas slobodni kontaktirati.

    Direktan link do oglasa