Konkurs je istekao.

Radnik u magacinu - viljuškarista

Schenker d.o.o.

Inđija

10.07.2022.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena dostupno studentima

Opis poslova

  • Proverava robu po kvantitetu i kvalitetu prilikom prijema i otpreme;
  • Ispisuje dokumenta o primljenoj i izdatoj robi;
  • Utvrđuje neslaganje količine ili oštećenje na robi koju zaprima i izveštava administraciju skladišta i Vođu smene;
  • Vrši kontrolu izlaza na nivou manipulativne jedinice prema nalogu za kontrolu;
  • Vrši obezbeđenje utovarene robe na vozilu/kontejneru prema definisanim procedurama;
  • Vrši kontrolu vozila u 7 tačaka (carinska pošiljka) i kontrolu bezbednog postavljanja vozila na kamionsku rampu za početak utovara/istovara, a prema definisanim procedurama;
  • Vrši istovar, utovar, pretovar robe na vozilima i odlaganje i/ili sakupljanje robe sa skladišno-regalnih pozicija shodno vrsti robe i nalogu za rad;
  • Rukuje transportno-manipulativnim sredstvima na odgovarajući i propisani način;
  • Vrši mašinsko i ručno strečovanje i kantovanje konsolidovanih manipulativnih jedinica prema nalogu za rad;
  • Vrši tehničko održavanje i manje popravke na transportno-manipulativnim sredstvima;
  • Vodi evidenciju tehničkog održavanja za transportno-manipulativna sredstva;

Uslovi za kandidate

  • Iskustvo na poslovima viljuškariste je poželjno;
  • Minimum srednja stručna sprema;

Kompanija obezbećuje zaposlenima prevoz.

    Schenker je deo divizije "Transport i logistika" u okviru Deutsche Bahn AG i svetski lider u ponudi integrisanih logističkih usluga. Sa preko 150 godina iskustva u podršci trgovini i industriji pri globalnoj razmeni dobara, koju danas realizuje oko 74.500 zaposlenih kroz mrežu filijala u preko 135 zemalja, Schenker ima vodeću poziciju u kopnenom transportu u Evropi, drugo mesto u vazdušnom i treće u pomorskom transportu u svetu. Visoki kvalitet usluga koji je doveo do ovih rezultata bazira se na…

    Direktan link do oglasa