Konkurs je istekao.

Radnik u proizvodnji

Euro Bravo d.o.o.

Vojka (Stara Pazova)

11.03.2020.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

EURO BRAVO je kompanija specijalizovana za projektovanje, proizvodnju i ugradnju svih vrsta aluminijumskih – staklenih fasada, ventilirajucih fasada i aluminijumske i PVC stolarije, po najvišim međunarodnim standardima. Projektni biro kompanije EURO BRAVO osmišljava kreativna rešenja koja odgovaraju svim zahtevima klijenata. Kompanija EURO BRAVO uspešno i stabilno posluje od svog osnivanja 2006. godine i u svakom trenutku angažujemo više od 120 radnika. Uvek smo raspoloženi da upoznamo nove ljude i da svoj tim osvežimo novom energijom. Saznajte više o kompaniji na našoj web prezentaciji: www.eurobravo.rs

Kompanija Euro Bravo d.o.o. iz Beograda raspisuje konkurs za radno mesto na poziciji:

Lokacija: Cara Dušana 78, Vojka

Opis posla obuhvata:

  • Čitanje i razumevanje tehničkih crteža,
  • Sečenje, savijanje, bušenje, brušenje, zavarivanje metalnih elemenata u radionici i na terenu,
  • Pripremu zavarivanja delova,
  • Montažu i ugradnju mašinskih sklopova i elemenata na terenu,
  • Izradu bravarije za segmentna vrata,
  • Poštovanje propisa i procedura iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu,
  • Poštovanje propisa reciklaže i separacije otpadnih materijala;

Uslovi:

  • Iskustvo u radu sa aluminijumskom i PVC stolarijom i bravarijom nije presudno, ali je poželjno,
  • Poznavanje rada na priručnim alatima (bušilica, brusilica, aparat za varenje),
  • Poznavanje materijala,
  • Poželjno je iskustvo na montaži,
  • Vozačka dozvola B kategorije;

Nudimo:

  • Prijavu na obavezno zdravstveno i socijalno osiguranje,
  • Redovnu isplatu zarada,
  • Mogućnost napredovanja,
  • Mogućnost rada u inostranstvu na našim projektima u Nemačkoj i Francuskoj;

Za sve informacije možete nas pozvati radnim danima od 10:00h do 16:00h na broj telefona

Rok za konkurisanje: 11.03.2020.

    Eurobravo je kompanija specijalizovana za projektovanje, proizvodnju i ugradnju svih vrsta aluminijumsko-staklenih fasada i ventilirajućih fasada, kao i projektovanje, proizvodnju i montažu čeličnih konstrukcija, sendvič panela i aluminijumske, aluminijum-drvo i pvc stolarije, po najvišim medjunarodnim standardima. Pored uspešnog poslovonja na domaćem tržištu poslednjih 16 godina, beležimo uspehe i na tržištima Francuske, Nemačke,  Švajcarske, Austrije, Luksemburga, Rusije i Kazakstana. Postanite…

    Direktan link do oglasa