Konkurs je istekao.

Radnik u proizvodnji

Omladinska Zadruga Nefertiti

Beograd

04.03.2018.

Omladinska zadruga koja pomaže da zadrugari na organizovan način, za potrebe poslodavca, obavljaju poslove koji imaju privremeno povremen karakter.

Potreban nam je:

Beograd

Profil kandidata:

  • Visok nivo odgovornosti prema radu
  • Pouzdanost
  • Brzina i spretnost u radu

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo poželjno, ali ne i neophodno
  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Cena sata 170 din./sat dnevne smene, 215 din./sat noćna smena

Opis posla:

  • Razvrstavanje i slaganje paleta
  • Pakovanje kartonske ambalaže
  • Rad na proizvodnim mašinama
  • Održavanje higijene proizvodnih prostorija
  • Rad u 3 smene

Besplatno učlanjenje u zadrugu i dobijanje sve potrebne dokumentacije.

Naša fejsbuk stranica: https://www.facebook.com/NEFERTITIOZ

Rok za konkurisanje: 04.03.2018.

    Konkurs je istekao.

    Omladinska zadruga Nefertiti

    • Nehruova 51a lok 133, Beograd, Srbija
    • PIB: 105417523
    • Matični broj: 20379162

    Direktan link do oglasa