Konkurs je istekao.

Radnik u proizvodnji

Vitafoam RS d.o.o.

Surčin

25.09.2019.

300,00 - 350,00 EUR ugovor puno radno vreme

Osnovna delatnost kompanije Vitafoam RS je skladištenje, rezanje na traženu meru i distribucija meke PU pene za industriju nameštaja.

Preduzeće Vitafoam RS je osnovano 2014. godine, kao ćerka firma The Vita Group, svetskog lidera u proizvodnji meke PU pene. Poslujemo na ukupnoj površini od 2,250 m².

Potreban nam je:

Mesto rada: Surčin
Broj izvršilaca: 1

Uslovi:

  • Nije neophodno prethodno iskustvo, pošto će zaposleni dobiti kompletnu obuku
  • Mogućnost napredovanja zavisi od same posvećenosti radnika i želje za dalje učenje i profesionalni razvoj

Opis posla:

  • Rukovanje mašinama u proizvodnji
  • Rad na mašinama za konverziju fleksibilnih poliuretana - “sunđera”

Tražimo:

  • Usredsređenog, timski orijentisanog radnika
  • Spremnost na rad u smenama
  • Posvećenost poslu koji uključuje plaćeni prekovremeni rad
  • Spremnost na učenje i razvoj
  • Minimum srednja stručna sprema

Nudimo:

  • Obuku i stručno usavršavanje u skladu sa potrebama posla i Vašim kompetencijama
  • Odlične mogućnosti za lični razvoj i dalje profesionalno usavršavanje
  • Adekvatnu zaradu
  • Okvirna plata: 300 - 350 EUR

Svoju biografiju možete poslati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 25.09.2019.

    • Udarne Desetine 32, Surčin, Srbija
    • PIB: 108448406
    • Matični broj: 21001635

    Direktan link do oglasa