Konkurs je istekao.

Yum Commerce d.o.o. je proizvodno, trgovinsko i uslužno preduzeće koje se bavi proizvodnjom i ugradnjom ukrasnih lajsni i elemenata od polistirola.

Zbog povećanog obima posla, potreban nam je

Radnik u proizvodnji

Subotica

Uslov:

  • Radna pozicija zahteva korektnu i svakodnevnu saradnju sa radnim kolektivom i pretpostavljenima
  • Radno iskustvo nije obavezno ali je poželjno

Opis posla:

  • Farbanje elemenata od polistirola
  • Obaveze zaposlenog su primanje svakodnevnih radnih zadataka
  • Održavanje radnog prostora i radne mašine

Nudimo:

  • Zaposlenje na određeno vreme
  • Prijatno radno okruženje

Ukoliko se pronalazite u gore navedenim poslovima javite se na tel: 024/554-134 ili pošaljite Vaš CV elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 23.05.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Yum Commerce doo

Yum-Commerce d.o.o. iz Subotice je proizvodno, trgovinsko i uslužno preduzeće. Glavna delatnost preduzeća je proizvodnja unutrašnjih i spoljnih ukrasnih lajsni i elemenata od polistirola. Osnovana je 1997. godine, a sopstvenu proizvodnju ima od 1999. godine Naši proizvodi se mogu naći u celoj Srbiji u radnjama koji su namenjeni za opremanje enterijera i eksterijera (farbare, stovarišta građevinskog materijala itd.). Preduzeće Yum-Commerce svoje proizvode pored domaćeg tržišta plasira…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.