Konkurs je istekao.

Real Estate Office Manager

Magnat Real Estate Investments d.o.o.

Beograd, Francuska 5

26.08.2020.

MAGNAT Real Estate Investments je firma koja sa svojim više decenijskim iskustvom zauzima posebno mesto na tržištu nepokretnosti.

 MAGNAT se bavi pružanjem konsultantskih usluga u oblastima brendiranja, marketinga, prodaje i upravljanja stambenim, poslovnim i industrijskim nepokretnosti.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

OPIS POSLA:

Tražimo novog kolegu ili koleginicu za poziciju Real Estate Office Manager. Osoba koju tražimo će, u okviru ovog radnog mesta, održavati i kreirati odnose sa novim i postojećim klijentima na visoko profesionalnom nivou, radiće na razvoju i održavanju različitih kanala prodaje, na proširivanju baze klijenata i ostvarivanju rasta poslovnog prihoda. Na ovoj poziciji radićete na razvoju efikasnih real estate rešenja u cilju zadovoljenja potreba naših klijenata i unapređenja poslovnih rezultata. U osnovi, ovo jeste administrativno-tehničko mesto za poslovnog sekretara i PA direktora, ali zbog specifičnosti real estate industrije traži posebna znanja i veštine.

TRAŽIMO:

Real Estate Office Manager treba da:

  • Analizira tržište nepokretnosti;
  • Priprema tržišna poređenja;
  • Održava komunikaciju sa poslovnim partnerima;
  • Obezbedi klijentima, poslovnim partnerima i menadžerima relevantne informacije o dostupnosti nepokretnosti, trenutnim tržišnim uslovima i atraktivnim investicionim prilikama;
  • Priprema investicione ponude;
  • Priprema prospekte i prezentacije nepokretnosti;
  • Organizuje i usmerava sastanake sa kupcima i poslovnim partnerima;
  • Aktivno učestvuje u lokalnoj poslovnoj zajednici u cilju stvaranja novih kontakata i generisanja novih poslova;
  • Pruža efikasnu, blagovremenu i pouzdanu uslugu klijentima;
  • Izgradi odnos poverenja sa klijentima;

POTREBNE KVALIFIKACIJE:

  • Opredeljenost kandidata da se dugoročno bavi tržištem nepokretnosti u Srbiji i regionu;
  • Razvijen smisao za dizajn real estate prospekata, flajera i ponuda.
  • Upravljanje društvenim mrežama: Community manager (FB, Insta, Youtube, LI)
  • Kreativnosti i samoinicijativnost u izradi tržišnih prospekata i brendiranju nepokretnosti;
  • Fakultetsko obrazovanje;
  • Rad u MS Office Word-u i Excel-u;
  • Rad u Adobe Illustrator-u, Adobe Photoshop-u ili sličnom programu.

NUDIMO:

  • Besplatnu stručnu obuku za polaganje državnog ispita. Sertifikat o završenoj obuci. Obuku drže menadžeri sa desetogodišnjim iskustvom u prodaji nepokretnosti, advokati i licencirani agenti;
  • Konstantnu podršku kandidatu bez iskustva u savlađivanju poslovnih izazova;
  • Prijatno radno okruženje, fiksno radno vreme i odlične uslove rada;

NAPOMENA:

Rad u oblasti posredovanja u prometu nepokretnosti je danas jedna od najprofitabilnijih delatnosti na globalnom tržištu. Kao Real Estate Konsultant, Vi ste taj koji pomaže ljudima da naprave jednu od najvećih odluka u životu. S obzirom na novac koji je u igri, klijent koji Vas je izabrao dozvoljava Vam da učestvujete u ličnoj i značajnoj novčanoj transakciji. Zbog toga, morate opravdati njegovo poverenje i pokazati da Vam je sigurnost i  zadovoljstvo klijenta na prvom mestu.

website: www.magnat-investments.rs

    Konkurs je istekao.

    Magnat Petrović d.o.o.

    • Bulevar Maršala Tolbuhina 20/4, Beograd, Srbija
    • PIB: 104776504
    • Matični broj: 20236248

    Direktan link do oglasa