Konkurs je istekao.

Recepcioner / recepcionerka

One Luxury Suites d.o.o.

Beograd

09.01.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Ekskluzivnom apartmanskom smeštaju One Luxury Suites u centru Beograda, potrebni radnici na poziciji:

Beograd

Osnovna zaduženja:

  • Prijem i smeštaj gostiju, organizovanje dnevnog rasporeda soba za goste
  • Evidencija o popunjenosti hotela i o planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju
  • Slanje potvrda o rezervaciji
  • Vođenje knjige gostiju
  • Organizovanje poslova u sektoru recepcije
  • Naplata hotelskih računa

Uslovi:

  • Radno iskustvo nije prednost
  • Zainteresovanost i ozbiljnost za rad u recepciji
  • Odlično poznavanje engleskog jezika, poželjno znanje još jednog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Komunikativnost, ljubaznost, samostalnost u radu
  • Timski igrač

Nudimo:

  • Dobre uslove
  • Probni period od 30 dana

Sve zainteresovane kandidate molimo da svoje prijave sa fotografijom šalju elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 09.01.2019.

    Konkurs je istekao.

    One Luxury Suites d.o.o. Belgrade

    One Luxury Suites is the place where style, design and perfection meet Belgrade beauty and tradition. We represent a new concept of luxury with 8 units, rooms and suites, designed for the distinctive guest who is able to appreciate a singular kind of comfort, class, space and authentic ambiance with the approach to hospitality that leads to memorable experiences and long-lasting relationships. Located in the heart of Belgrade, just a few steps from pedestrian zone of Knez Mihajlova Street, our dedicated…

    Direktan link do oglasa