Konkurs je istekao.

Referent finansija i računovodstva

Sot d.o.o.

Beograd

18.09.2019.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Beograd

Opis posla:

  • Knjiženje kompletne poslovne dokumentacije, izvoda, izlaznih i ulaznih računa;
  • Praćenje analitičkih kartica kupaca i dobavljača, usaglašavanje i sravnjavanje istih;
  • Obračun i knjiženje PDV-a i podnošenje PDV prijave, kao i POPDV obrasca;
  • Odgovornost za plaćanja preko računa;
  • Planiranje i koordinacija aktivnosti sa poreskom upravom i ostalim državnim službama, bankama i klijentima;
  • Prijava zaposlenih preko centralnog registra, ažurna evidencija odsustvovanja zaposlenih;
  • Kontrola ispravnosti dokumentacije i provera pre knjiženja
  • Učešće u izradi finansijskih, statističkih, poreskih i drugih zakonom propisanih izveštaja;
  • Praćenje i primena propisa iz oblasti računovodstva i poreske regulative;
  • Obračun zarada.

Od Vas očekujemo:

  • VŠS ili VSS ekonomskog usmerenja;
  • Prethodno radno iskustvo u oblasti računovodstva;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Poznavanje engleskog jezika.

Nudimo Vam:

  • Rad u zdravom i dinamičnom okruženju;
  • Redovnu zaradu;
  • Zaposlenje na neodređeno vreme.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i zainteresovani ste da se priključite našem timu, pošaljite Vašu biografiju i prijavu za posao elektronskim putem ili na adresu:

SOT d.o.o. Beograd
Radnička 59
11030 Beograd

Rok za konkurisanje: 18.09.2019.

    Konkurs je istekao.

    Sot d.o.o.

    • Jurija gagarina 11b, Beograd, Srbija
    • PIB: 104449896
    • Matični broj: 20168595

    Direktan link do oglasa