Konkurs je istekao.

Referent kadrovskih poslova

Alco Group Hoteli d.o.o.

Beograd

19.09.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Kompanija ALCO GROUP HOTELI d.o.o. Beograd u čijem sastavu posluju: Hotel Izvor Aranđelovac 5*, Grand Hotel Tornik Zlatibor 5*, Hotel Sloboda Šabac 4*, Hotel Master Novi Sad  4*, Hotel Park Vrnjačka banja (u fazi rekonstrukcije)

 raspisuje konkurs za poziciju:

Beograd

Opis posla:

  • Podnosi jedinstvene prijave/promene/odjave na obavezno socijalno osiguranje za sve zaposlene kod Poslodavca, putem Portala centralnog registra obaveznog socijalnog osiguranja za obveznike plaćanja doprinosa i odgovara za ispravnost unetih podataka prilikom obavljanja navedenih poslova
  • Prati rokove, vezane za prijavu/promenu/odjavu na obavezno socijalno osiguranje zaposlenih
  • Vodi svu predviđenu dokumentaciju i evidencije iz oblasti radnih odnosa i odgovara za njihovu potpunu i istinitu sadržinu
  • Priprema i izrađuje ugovore o radu, rešenja, ovlašćenja i druga pojedinačna akta iz oblasti radnih odnosa
  • Prati zakonske i podzakonske propise iz oblasti radnih odnosa
  • Stručno pomaže i upućuje zaposlene u prava, obaveze i odgovornosti utvrđene propisima iz oblasti radnih odnosa

Uslovi:

  • Poželjan VII stepen stručne spreme, diplomirani pravnik
  • Radno iskustvo poželjno, nije neophodno
  • Poznavanje MS Office paketa

Rok za konkurisanje: 19.09.2019.

    Prvi srpski lanac hotela visoke kategorije posluje pod nazivom A HOTELI širom Srbije, sa tendencijom dalje ekspanzije. Svi hoteli su izgrađeni u skladu sa najvišim standardima, na pažljivo biranim atraktivnim lokacijama koje obuhvataju sve potrebe raznovrsnih klijenata. Lancu pripadaju: Hotel Izvor 5* Aranđelovac, Grand Hotel Tornik 5* Zlatibor, Hotel Sloboda 4* Šabac, Hotel Park Vrnjačka banja 5* i Hotel Slatina Vrnjačka Banja 4*.

    Direktan link do oglasa