Konkurs je istekao.

Referent logistike

MS Mobile d.o.o.

Beograd

01.02.2019.

Kompanija MS MOBILE d.o.o. sa sedištem u Beogradu, jedna je od najvećih kompanija koja se bavi uvozom i distribucijom prateće opreme za mobilne telefone i računare.

Zbog sve većeg obima posla u veleprodaji MS MOBILE d.o.o. Beograd, Bulevar Vojvode Mišića 14, raspisuje konkurs za radno mesto na poziciji:

(1 kandidat) Beograd

Uslovi

  • Visoka/Viša stručna sprema ili relevantno iskustvo
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima i rada sa vozačima
  • Odlične organizacione i komunikacijske veštine
  • Napredno poznavanje rada u MS Office paketu
  • Vozačka dozvola B kategorije, poželjno C kategorije
  • Da osoba nije osuđivana i krivično gonjena

Zaduženja:

  • Vodi računa o tehničkoj ispravnosti voznog parka
  • Prati i kontroliše registracije i kasko polise
  • Organizuje i prati redovne servise
  • Praćenje potrošnje goriva i kontrola svih računa vezanih za gorivo
  • Prima prijavu kvarova, otvara naloge i organizuje popravku
  • Organizuje, nabavlja i stara se o nabavci prateće opreme za vozila
  • Izdavanje, praćenje i obrada putnih naloga vozača
  • Vođenje evidencije i izveštavanje o angažovanim vozilima, pređenim relacijama, troškovima i primljenim računima
  • Kontinuirano praćenje podataka o kretanju vozila prema dnevnom operativnom planu transporta
  • Vođenje računa o optimalnoj opterećenosti vozila
  • Praćenje isteka lekarskih uverenja vozača
  • Evidencija šteta i njihovo rešavanje
  • Prodaja vozila
  • Izveštavanje na dnevnom, nedeljnom i mesečnom nivou

Nudimo Vam:

  • Da budete deo profesionalnog i ambicioznog tima
  • Priliku za profesionalno usavršavanje i napredovanje
  • Redovna primanja

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj kompaniji, molimo Vas da pošaljete radnu biografiju (CV) elektronskim putem do 01.02.2019.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Kompanija će u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti obrađivati podatke kandidata u postupku selekcije. Radni odnos je na određeno vreme, uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme.

    Konkurs je istekao.

    MS MOBILE DOO

    Kompanija MS MOBILE osnovana 2006. godine, sačinjava tim ljudi sa dugogodišnjim iskustvom u oblasti prodaje, nabavke, marketinga i GSM-a, osvežen energijom mladih ljudi koji imaju viziju i inicijativu da svoje klijente postave na mesto lidera. Osnovna delatnost kompanije je veleprodaja opreme za mobilne telefone, tablet računare i računare. Svojim savetima, consulting-om i usmeravanjem pomoći ćemo ti da odabereš sve ono što ti je potrebno da zajedno izgradimo tvoju uspešnu, jaku i dugoročnu karijeru.

    Direktan link do oglasa