Konkurs je istekao.

Referent nabavke

Filly Farm ZU Apoteka

Beograd

24.10.2019.

ZDRAVSTVENA USTANOVA APOTEKA FILLY FARM raspisuje oglas za:

1 izvršilac
Mesto zaposlenja: Beograd

Uslovi:

  • Vrsta i stepen stručne spreme: VI/VII stepen stručne spreme, farmaceutske struke
  • Radno iskustvo: minimum 1 godina na istim ili sličnim poslovima, isključivo u farmaciji
  • Osposobljenost za rad na računaru: MS Office paket
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Samostalno organizuje i obavlja poslove nabavke za apoteke
  • Komunikacija sa dobavljačima i pronalaženje optimalne ponude dobavljača
  • Vrši selekciju dobavljača prema prethodno utvrđenim kriterijumima
  • Izrađuje, usaglašava i prati realizaciju plana nabavke
  • Vodi evidenciju o porudžbinama i prati rokove isporuke
  • Vodi evidenciju celokupne dokumentacije koja prati proces nabavke
  • Sastavlja izveštaje po nalogu neposrednog rukovodioca

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Stimulativna i redovna zarada
  • Rad u prijatnom okruženju sa mladim i ambicioznim timom
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj kompaniji

Rok za konkurisanje: 24.10.2019.

    Konkurs je istekao.

    APOTEKARSKA USTANOVA Filly Farm

    Apotekarska ustanova FILLY FARM posluje već 20 godina u Srbiji. U svom sastavu ima preko 100 ogranaka širom Srbije. Zaposleni u našem kolektivu svakodnevno dopirnose kreiranju pozitivne radne atmosfere kao i uspešnom poslovanju kroz nesebičan rad i trud. Upravo za takvim kandidatima tragamo.

    Direktan link do oglasa