Referent prijema i garancija

West Truck d.o.o.

Beograd, Autoput Beograd - Novi Sad 150d

21.04.2021.

ugovor puno radno vreme

Prodajno servisni centar  WEST TRUCK d.o.o ovlašćeni diler komercijalnog programa IVECO, oglašava sledeće radno mesto: REFERENT PRIJEMA I GARANCIJA

Uslovi:

  • Viša ili visoka stručna sprema mašinskog ili tehničkog smera;
  • Znanje engleskog jezika i rada na računaru MS Office;
  • Prednost imaju kandidati koji su već radili na sličnim poslovima;

Opis posla:

  • Zakazivanje termina;
  • Planiranje optimalnog radnog kapaciteta radionice u dogovoru sa poslovođom radionice i Šefa servisa;
  • Blagovremeno informisanje stranaka o toku radova i roku završetka;
  • Osigurava da se garancijske popravke sprovode u skladu sa najvišim standardima kvaliteta;
  • Efikasno obrađuje garantni zahtev;
  • Kontroliše sistem garancija kako bi se izbegao rizik od štete po kompaniju;
  • Čuva, proverava i obrađuje informacije koje se odnose na garancije u skladu sa uslovima proizvođača;
  • Evidentira, nadzire i kontroliše sistem za vraćanje delova;
  • Objašnjava klijentima uslove i procedure garancije;
  • Osigurava da se delovi za garancijsku popravku uskladište na bezbedan i siguran način;
  • Izveštava klijente o toku predmeta garancije;
  • Vrši procenu garantnih popravki;
  • Izrađuje zahtev za hitnu zamenu rezervnog dela na osnovu garancije;
  • Provera slučajeva garancije, produžene garancije, pozivnih i servisnih akcija ukoliko poslovođa radionice ili rukovodilac servisa ne moraju biti uključen;
  • Sprovoditi kontrole kompletnosti rada u cilju ispunjenja želja stranaka;
  • Obrada reklamacija stranaka;
  • Savesnom kontrolom obezbediti visok kvalitet rada u radionici (zakazivanje, opravka, primopredaja), radi zaštite interesa stranaka.

Nudimo Vam rad u profesionalnom i dinamičnom timu, sa mogućnošću profesionalnog usavršavanja i napredovanja.

WEST TRUCK d.o.o. Autoput Beograd–N.Sad 150d, 11080 Beograd.

Biće  kontaktirani samo kandidati  koji uđu u uži izbor.

    WEST TRUCK d.o.o

    • Srbija, Beograd, Autoput Beograd - Novi Sad 150d
    • PIB: 100575556
    • Matični broj: 17328891

    Direktan link do oglasa