Konkurs je istekao.

Referent prodaje - komercijalista

Aleksandrija Fruška Gora d.o.o.

Beograd

20.11.2019.

50.000,00 RSD ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Aleksandrija Fruška Gora je kompanija koja se bavi proizvodnjom bezglutenskih proizvoda. Posluje sa svim velikim trgovačkim lancima i ostalim kanalima prodaje.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Beograd

Zaduženja referenta prodaje su:

  • prodaja proizvoda
  • istraživanje tržišta
  • svakodnevni kontakt sa kupcima u cilju unapređenja prodaje i poslovne afirmacije firme
  • edukacija i savetodavna podrška kupcima u vezi pravilne primene proizvoda
  • tehnička priprema promocije novih proizvoda
  • obrada upita i zahteva za ponudu
  • izrada ponuda i profaktura
  • operativna obrada zaključenih kupoprodajnih poslova
  • obilazak na terenu postojećih kupaca i traženje novih

Uslovi:

  • obavezno znanje rada u Microsoft Office (posebno Excel sa naprednim funkcijama)

Nudimo:

  • okvirna plata: 50.000 RSD

Rok za konkurisanje: 20.11.2019.

    Konkurs je istekao.

    Aleksandrija Fruška gora

    • Takovska 45a 11000 11000 Beograd, Srbija
    • PIB: 108456772
    • Matični broj: 21003344

    Direktan link do oglasa