Konkurs je istekao.

Referent prodaje na terenu

Slovarm d.o.o.

Za područje Vojvodine, Centralne Srbije

28.12.2018.

Kompanija Slovarm d.o.o. N.Beograd, ćerka firma Slovarm as Slovačka, traži:

Referenta prodaje na terenu

2 izvršioca
za područje Vojvodine, Centralne Srbije

Uslovi za prijavu:

  • Minimum SSS / IV stepen stručne spreme
  • Obavezno odlično poznavanje rada na računaru (Excel – visoki nivo poznavanja)
  • Potencijalni kandidati će raditi test iz poznavanje Excel-a
  • Poznavanje i upotreba interneta
  • Znanje engleskog jezika, a poželjno je i činiće malu prednost u odabiru i znanje slovačkog jezika
  • Spremnost za rad u dinamičkom okruženju
  • Tačnost u radu, otvorenost, komunikativnost
  • Iskustvo u oblasti prodaje
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije, aktivan vozač minimum 2 godine

Opis posla:

  • Rad na terenu, jedan kandidat za područje Vojvodine, a drugi kandidat za područje Centralne Srbije
  • Po potrebi obilazak terena na područje BiH, Crne Gore i Makedonije kao i povremeni odlasci u sedište firme u Slovačkoj
  • Kontakt sa kupcima i poslovnim partnerima
  • Priprema porudžbenica, praćenje isporuke robe i naplate
  • Tehničko servisna podrška na terenu

Nudimo:

  • Obuku
  • Dinamično i pozitivno radno okruženje
  • Profesionalno razvijanje i napredovanje
  • Adekvatnu tehničku podršku
  • Službeno vozilo isključivo u toku radnog vremena za potrebe izvršavanja poslovnih zadataka
  • Plata 450€

Radnu biografiju i propratno pismo sa fotografijom poslati elektronskim putem ili na adresu:

Auto put I-13, blok 53bb
11070 Novi Beograd

Više informacija o kompaniji Slovarm d.o.o. na web sajtu: www.slovarm.sk

Ući će u uži izbor kandidati koji žive na području Vojvodine i Centralne Srbije.

Rok za konkurisanje: 28.12.2018.

    • Auto-put I -13, Blok 53 bb; 11070 Novi Beograd, Beograd, Srbija
    • PIB: 104805808
    • Matični broj: 20245263

    Direktan link do oglasa