Konkurs je istekao.

Referent prodaje

EMKA Feinguss d.o.o.

Mionica

03.04.2020.

EMKA Feinguss d.o.o. Mionica je livnica u Mionici sa višegodišnjim iskustvom u proizvodnji preciznog liva. Od 2015.godine u većinskom vlasništvu nemačke firme EMKA Beschlagteile GmbH & Co.KG iz Velberta vodećeg proizvođača brava i okova za sve vrste industrije koji zapošljava preko 1500 zaposlenih kako u Evropi tako i svetu.

Za traženo radno mesto:

Mionica
1 izvršilac

Traženi profil za ovo radno mesto:

  • Diplomirani ekonomista ili mašinski inženjer sa VII ili VI stepenom stručne spreme
  • Sa ili bez radnog iskustva na poslovima prodaje ili nabavke u oblasti odlivaka,mašinskih delova, komponenti i sklopova
  • Aktivno znanje nemačkog i/ili engleskog jezika govorno i pisano je takođe obavezno
  • Znanja iz oblasti odlivaka,mašinskih delova, tehničkih crteža, komponenti i sklopova kao i afiniteti ka tim oblastima smatraće se kao prednost prilikom izbora kandidata

Opis posla:

  • Vođenje spoljno trgovinskih poslova i poslova na domaćem tržištu u vezi prodaje za potrebe preduzeća
  • Kontaktira sa službom prodaje većinskog vlasnika u inostranstvu
  • Prati narudžbe
  • Vrši isporuku odlivaka kupcima i fakturisanje odlivaka
  • Aktivna komunikacija sa ostalim sektorima u fabrici (razvoj, proizvodnja...)
  • Komunikacija sa domaćim i  ino kupcima
  • Davanje ponuda domaćim i ino kupcima
  • Izdavanje računa i predračuna domaćim i ino kupcima
  • Kooperacija sa kupcima i dobavljačima
  • Vođenje stanja magacina gotovih proizvoda iz svog delokruga rada (za domaće i ino kupce)

Nudimo vam rad na određeno vreme sa probnim radom od 6 meseci naravno sa mogućnosti prelaska u stalni radni odnos, sigurna primanja i sve benefite koje ima rad u dobrim radnim uslovima, mogućnosti napredovanja i usavršavanja u svojoj struci.

Prijave slati isključivo na adresu:

EMKA Feingus d.o.o. Mionica, Toplički put 11, 14242 Mionica

ili elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 03.04.2020.

    • Toplički put 11, Mionica, Srbija
    • PIB: 101391433
    • Matični broj: 07262876

    Direktan link do oglasa