Konkurs je istekao.

Referent službe prodaje i marketinga

Inex Plus d.o.o.

Beograd

11.03.2021.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • Zamenjuje rukovodioca službe prodaje i marketinga u njegovom odsustvu i izvršava poslove i radne zadatke koje mu on poveri,
  • Prati oglašavanje tendera,
  • Pribavlja tendersku dokumentaciju,
  • Prikuplja potrebnu dokumentaciju (potvrde, izvode, overe, itd.) za učestvovanje na tenderu
  • Po nalogu rukovodioca službe uspostavlja saradnju sa drugim privrednim društvima zainteresovanim za korišćenje  usluga privrednog društva
  • Po nalogu rukovodioca službe pravi ponude za usluge privrednog društva
  • Po nalogu rukovodioca službe izrađuje kalkulaciju isplativosti pružanja usluga kroz utvrđivanje cena usluga
  • Po nalogu rukovodioca službe vrši obilazak klijenata, dogovara se o radu i unapređenju uslova rada
  • Obavlja i druge poslove koje mu  poveri rukovodilac službe

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema III stepen
  • Poželjno je radno iskustvo, na istim poslovima i posebno će biti cenjeno ali nije presudno
  • Napredno poznavanje rada na računaru (Internet, MS Office)
  • Znanje engleskog jezika, znanje drugog svetskog jezika se smatra prednošću
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Profil kandidata:

  • Dinamična, proaktivna osoba
  • Visok nivo odgovornosti prema poslu i aktivan pristup dužnostima
  • Razvijene prezentacijske, pregovaračke i organizacione veštine
  • Inicijativa u radu
  • Snažan fokus na rezultate

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim prijavljenim kandidatima na interesovanju za rad u našem timu.Biće kontaktirani samo oni koji budu izabrani za intervju.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakobna o zaštiti podatka ličnosti.

    Konkurs je istekao.

    INEX PLUS DOO

    Privredno društvo Inex Plus d.o.o. iz Beograda je svojim dugogodišnjim profesionalnim radom svrstano u sam vrh kompanija koje se bave pružanjem kompletnih bezbednosnih usluga kako bi odgovorilo na sve zahteve potencijalnih i stalnih klijenata na teritoriji cele Srbije.

    Direktan link do oglasa