Konkurs je istekao.

Referent u komercijalnoj službi

Planet Bike CO d.o.o.

Kruševac

10.03.2021.

Preduzeće „Planet Bike CO“ d.o.o. iz Beograda, PJ Kruševac, raspisuje konkurs za prijem u radni odnos: Referenta u komercijalnoj službi, Kruševac.

Opis posla za komercijalistu:

  • Administriranje i realizacija porudžbina kupaca
  • Fakturisanje
  • Organizacija slanja robe maloprodajama
  • Praćenje prodaje i naplate kupaca
  • Sprovođenje plana prodaje
  • Analitika

Uslovi:

  • Najmanje SSS
  • Radno iskustvo je prednost
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, internet)
  • Poznavanje osnovnih komercijalnih i finansijskih pojmova

Molbe slati elektronskim putem ili na adresu: Parunovačka 9 - 11, 37201 Kruševac.

Samo kandidati iz užeg izbora biće kontaktirani.

    Konkurs je istekao.

    "Planet Bike Co" doo

    • Ljubice Ivosevic 53, Beograd, Srbija
    • PIB: 100116685
    • Matični broj: 17243411

    Direktan link do oglasa