Konkurs je istekao.

Referent u računovodstvu - knjigovodstvu

Mit Itialus d.o.o.

Beograd

21.04.2021.

40.000,00 - 55.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme

Osnovna zaduženja:

  • Obračun zarada sa knjiženjem i elektronskim plaćanjem
  • Knjiženje dinarskih i deviznih izvoda, troškova, blagajni, kredita, lizinga, kursiranje i ostalih poslovnih dokumenata
  • Izrada POPDV prijava
  • Prijava, odjava radnika
  • Komunikacija sa klijentima, bankama i poreskom upravom

Uslovi za zaposlenje:

  • VSS – rad na poslovima računovodstva od najmanje 1 pune godine
  • SSS - višegodišnje iskustvo u računovodstvu ili agenciji
  • CV sa fotografijom obavezan

Obavezno znanje:

  • Obračun zarada, Kontiranje, Obračun PDV, Excel, Word, internet

Poželjno znanje:

  • Pantheon, Biznissoft ili program sličnih mogućnosti
  • Razumevanje ruskog ili engleskog jezika

Nudimo:

  • Redovna zarada do 5-og u mesecu
  • Rad u zdravoj, stabilnoj sredini sa težnjom ka minimalnom poslovnom stresu
  • Moderno opremljeno radno mesto
  • Pomoć u radu i vrhunska edukacija od strane stručnih kolega iz oblasti računovodstva i informatike. Veliki izbor literature za samostalno usavršavanje. Obuke.
  • Zaradu od 40.000 - 60.000 RSD u zavisnosti od samostalnosti i tačnosti u radu
  • Proporcionalni rast zarade sa uvećanjem poslovnih prihoda firme i obima posla
    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    MIT ITIALUS Global Accounting & Corporate Services

    • Gandijeva 76a, Belgrade, Srbija
    • PIB: 100210304
    • Matični broj: 06045766

    Direktan link do oglasa