Konkurs je istekao.

Referent upravljanja kvalitetom

Pollino Agrar d.o.o.

Jazak (Irig)

19.10.2018.

Kompanija Pollino agrar se bavi proizvodnjom voća na južnim padinama Fruške gore. Pored proizvodnje bavi se prometom svežeg voća i povrća u zemlji i u inostranstvu. U svom vlasništvu ima hladnjaču sa najsavremenijom opremom i voćnjak od 50 hektara.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Opis posla:

  • Rad na uvođenju standarda
  • Vođenje dokumentacije vezano za standard
  • Pisanje nedeljnih, mesečnih izveštaja

Uslovi:

  • Završen VII stepen obrazovanja (poljoprivredni fakultet smer - Agroekonomija, Voćarstvo; fakultet organizacionih nauka smer - Menađžer kvaliteta i standardizacije)
  • Vozačka B dozvola
  • Znanje engleskog jezika-visoki nivo
  • Poželjno znanje i drugih stanih jezika

Nudimo:

  • Redovna primanja
  • Mogućnost napredovanja

Rok za konkurisanje: 19.10.2018.

    Konkurs je istekao.

    Biogroup d.o.o.

    • Jazak selo br.1, Irig, Srbija
    • PIB: 107378175
    • Matični broj: 20789751

    Direktan link do oglasa