Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Knjigovodstvena agencija Ab lux pruža knjigovodstvene usluge privrednim društvima i preduzetnicima u Beogradu od 1992. Nalazimo se u bloku 45 na Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina 231. Zapošljavamo 12 ljudi. Imamo sopstvenog kurira, pa ostali zaposleni ne rade terenski deo posla.

Potreban nam je:

Referent za obračun zarada

Beograd

Uslovi:

  • SSS/VŠS – ekonomskog smera
  • Prednost poznavanje programa za obračun zarada - MPP2 - modul Total
  • Prednost poznavanje rada na Croso portalu
  • Poželjno je iskustvo rada u knjigovodstvenoj agenciji

Opis posla:

  • Obračun zarada, bolovanja, zakupa i slični poslovi
  • Prijave i odjave radnika
  • Priprema dokumentacije za bolovanje
  • Sastavljanje ugovora o radu i sporazumnih raskida ugovora o radu

Nudimo:

  • Redovna primanja
  • Rad u prijatnom ambijentu i odličnim uslovima

Rok za konkurisanje: 01.08.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca Knjigovodstvena agencija Ab lux Beograd

  • SRBIJA, Beograd, Jurija Gagarina 231 lokal 327
  • PIB: 108321046
  • Matični broj: 20976128
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.