Konkurs je istekao.

Referent za poslove nabavke

Ave Pharmaceutical d.o.o.

Beograd

23.05.2018.

Vetmedic d.o.o. je veterinarsko- farmaceutsko preduzeće, osnovano 2004.godine sa sedištem u Vršcu.
Snažnim razvojem i investicionim planom Vetmedic je vrlo brzo postao lider u proizvodnji i prodaji veterinarskih lekova.
Svoj dalji razvoj usmerava na izvoz na svetsko tržište.
Domaća fabrika lekova Ave Pharmaceutical d.o.o., proizvođač humanih lekova.

Ukoliko Vas zanima rad u naše dve farmaceutske kuće, koje se razvijaju i napreduju,
biće nam zadovoljstvo da razmotrimo Vašu radnu biografiju za radno mesto:

Mesto zaposlenja: Beograd

Potrebne kvalifikacije:

  • Srednja ili viša stručna sprema
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odlično znanje engleskog jezika (pisano i govorno)
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorija

Opis posla:

  • Održavanje kontakta sa postojećim dobavljačima i potraga za potencijalnim dobavljačima
  • Priprema dokumentacije koja prati nabavku
  • Priprema upita za ponudu, obrada ponude, izbor najpovoljnijeg dobavljača, pregovaranje o uslovima saradnje
  • Operativno poručivanje robe/ usluga, izrada porudžbenica, organizacija transporta, carinjenja , rešavanje reklamacija
  • Vođenje evidencije o porudžbinama i praćenje njihove realizacije
  • Kreiranje plana nabavke
  • Kontinuirano praćenje kretanja cena na tržištu
  • Druga zaduženja po nalogu direktno nadređenog

Profil kandidata:

  • Dobre komunikacione i pregovaračke veštine
  • Samostalnost u radu
  • Orijentisanost ka postizanju što boljeg rezultata
  • Sklonost ka timskom radu

Rok za konkurisanje: 23.05.2018.

    • Maglajska 19 11000 Beogradd, Beograd, Srbija
    • PIB: 100203434
    • Matični broj: 17149300

    Direktan link do oglasa