Referent za transport robe u međunarodnom drumskom saobraćaju

Aktiv 5 d.o.o.

Beograd

11.05.2018.

Privredno društvo za medjunarodnu špediciju AKTIV 5 d.o.o. je osnovano 2004. godine. Osnovna delatnost je organizacija carinjenja roba, kao i drumskog, avio, pomorskog i železničkog transporta. AKTIV 5 d.o.o.veruje u ideju da timski rad, znanje, predanost, dostupnost, brzina i medjusobno uvažavanje stvaraju uspeh.

SVET JE BLIŽE...

Privredno društvo za medjunarodnu špediciju AKTIV 5 d.o.o. raspisuje konkurs za:

Lokacija: Novi Beograd, Bulevar Arsenija Čarnojevića 140

Glavna zaduženja:

  • Sprovodi organizaciju transporta i prodaju usluga u transportu robe (LTL/FTL)
  • Pronalazi i angažuje vozila od podizvođača
  • Daje naloge, priprema dokumentaciju i predmete za fakturisanje
  • Kontroliše dugovanja i potraživanja u okviru svog delovanja
  • Vodi evidenciju tovara po klijentima i učestvuje u izradi izveštaja po nalogu rukovodioca
  • Daje naloge ostalim sektorima u cilju rešavanja dodeljenih poslova
  • Zadužen za komunikaciju sa vozačima
  • Vrši prijem i kontrolu dokumentacije od vozara nakon završene ture
  • Fakturiše predmete usluge transporta

Uslovi:

  • Poželjna viša ili visoka stručna sprema
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika
  • Odlično znanje rada na računaru

Profil kandidata:

  • Spremnost za timski rad
  • Profesionalna i lična odgovornost
  • Samoinicijativa i preduzimljivost

Napomena:

Molimo da pošaljete prijavu sa obaveznim CV-jem elektronskim putem.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 11.05.2018.

    • Bulevar Arsenija Carnojevica 140, Beograd, Srbija
    • PIB: 103529707
    • Matični broj: 17612484

    Direktan link do oglasa