Konkurs je istekao.

Regionalni menadžer objekata

Getraco d.o.o.

01.11.2018.

Kompanija Getraco se bavi maloprodajom i veleprodajom u sektoru agrara još od 1994. godine. Kompanija ima preko 50 maloprodajnih objekata i više veleprodajnih centara. Danas ovu kompaniju vodi tim mladih i dinamičnih ljudi koji ubrzanim tempom razvijaju lanac Farmer Praktik prodavnica. Kao i sve moderne svetske kompanije veliku pažnju posvećujemo razvoju i zadovoljstvu naših zaposlenih.

Smatramo da osnovu jedne kompanije čine upravo ljudi koji rade u njoj.

U našim maloprodajama može se naći i asortiman proizvoda za poljoprivredu koji želimo da podignemo na viši nivo.

Zbog toga je nam je u timu potreban:

Za regije: Centralne, Zapadne i Južne Srbije

Ambiciozni, kreativni i željni uspeha us dobrodošli u naš TIM.

Vaš posao je razvoj maloprodajnih objekata, kontrola rada, edukacija prodavaca, pronalaženje novih dobavljača, odabir i pozicioniranje proizvoda.

Opis posla:

  • Obuka prodavaca u maloprodaji
  • Kontrola sprovođenja procesa i standarda u poslovanju
  • Odabir artikala, pregovori sa dobavljačima, širenje asortimana
  • Formiranje cena, pozicioniranje robe, praćenje zaliha
  • Praćenje prodajnih rezultata, predlog akcija, promocija
  • Izveštavanje

Potrebni uslovi:

  • Visa ili visoka stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno iskustvo u komercijalnim poslovima minimum 2 godine
  • Poželjno iskustvo u radu sa proizvodima iz asortimana poljoprivrede
  • Dobro poznavanje rada na računaru (excel, word, outlook,…)

Rok za konkurisanje: 01.11.2018.

    Konkurs je istekao.

    Inberg d.o.o.

    • Brace Iker 74, 11275 Boljevci, Srbija
    • PIB: 100199571
    • Matični broj: 17249126

    Direktan link do oglasa