Konkurs je istekao.

Regionalni menadžer

Agroglobe, članica MK Group

Novi Sad

02.10.2019.

Osnovne informacije o kompaniji:

Agroglobe je savremena kompanija koja se prilagođava potrebama tržišta, ulaže u unapređenje organizacione strukture, modernizaciju i proširenje svojih kapaciteta.

Kompanija danas broji 260 zaposlenih. Timovi sačinjeni od stručnih i ambicioznih ljudi, entuzijazam, nova znanja, i iskustvo, čine kombinaciju koja garantuje poslovni uspeh jedne ovakve kompanije.
Agroglobe nastoji da obezbedi odlične uslove za kvalitetan rad i razvoj svojih zaposlenih. Briga za zaposlene predstavlja jedan od prioriteta, što obezbeđuje profesionalne kadrove posvećene radu i ciljevima kompanije.

Agroglobe je ekskluzivni distributer i serviser poljoprivredne mehanizacije svetski poznate marke NEW HOLLAND za Srbiju i Crnu Goru.

Opis posla:

  • Regionalni  menadžeri trguju na teritoriji regiona  za koji je zadužen
  • Upravlja, koordinira i odgovoran je za rad regiona za koji je zadužen;
  • Prodaje repromaterijal  neophodan za zasnivanje poljoprivredne proizvodnje;
  • Vrši otkup roba čijom trgovinom se društvo bavi;
  • Svakodnevno preduzima konkretne mere u cilju poboljšanja prodaje i otkupa roba;
  • Odgovoran je za rezultate prodaje i otkupa po robama, kupcima, dobavljačima regiona za koji je zadužen i izveštava pretpostavljene;
  • Prati tržište i preduzima konkretne mere za unapređenje poslovanja regiona za koji je zadužen;
  • Daje predlog za povrate roba od kupaca regiona za koji je zadužen;
  • Odgovoran je za realizaciju planiranog učešća na tržištu koordinirajući konkretne aktivnosti regiona za koji je zadužen;
  • Odgovoran je za ispunjavanje ugovorenih uslova iz komercijalnih ugovora i stara se o dobrom poslovnom imidžu  društva;
  • Izrađuje godišnje i periodične izveštaje o svim segmentima rada regiona za koji je zadužen i izveštava pretpostavljene;
  • Odgovoran je za redovnost plaćanja regiona za koji je zadužen;
  • Svakodnevno komunicira sa Menadžerima programa i sa ovlašćenim zaposlenim na otkupnim mestima o raspoloživosti robe, izloženosti prema kupcu i ostalim temama koje su bitne za efikasno poslovanje;
  • Prati stanje obaveza prema dobavljačima regiona za koji je zadužen;
  • Prati izveštaje o sprovedenim kompenzacijama regiona za koji je zadužen;
  • Odgovoran je za sve troškove u okviru regiona za koji je zadužen i analizira troškove i upoređuje stvarne troškove sa projekcijom i planom i o tome izveštava pretpostavljene;
  • Odgovoran je za prikupljanje sredstava obezbeđenja regiona za koji je zadužen;
  • Odgovoran je za sprovođenje projektovanog cash flow-a na godišnjem i periodičnom nivou regiona za koji je zadužen;
  • Odgovoran je za pravovremeno pribavljanje dokumentacije od poslovnih partnera iz njegovog regiona;
  • Odgovoran je za tačnost podataka u ugovorima i za pribavljanje potpisa poslovnih partnera;
  • Odgovoran je za uspostavljanje jasnih uloga i odgovornosti u okviru regiona za koji je zadužen;
  • Odgovoran je za izgradnju dobrih poslovnih odnosa sa poslovnim partnerima u cilju ostvarivanja poslovnih ciljeva;
  • Po potrebi evidentira promene u SAP-u;
  • Odgovoran je za izgradnju dobrih odnosa unutar  društva u cilju ostvarivanja zajedničkih ciljeva;
  • Učestvuje u svim drugim segmentima poslovanja vezanim za rad regiona za koji je zadužen;
  • Obavezan je da se pridržava zakonskih normi i internih standarda iz oblasti zaštite na radu, protiv požarne zaštite i zaštite okoline i
  • Izvršavanje ostalih poslova po nalogu direktno nadređenog.

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Studije prvog ili drugog stepena (6 ili 7 nivo NOKS-a) društveno humanističkih ili drugih vrsta  nauka;
  • Rad na personalnom računaru;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Prethodno radno iskustvo u trajanju od najmanje 5 godina na istim ili sličnim poslovima;
  • Vozačka dozvola B kategorije  i posedovanje veštine komunikacije i timskog rada.

Rok za konkurisanje: 02.10.2019.

    Konkurs je istekao.

    MK Group

    MK Group predstavlja sinonim za uspešno i održivo poslovanje već četiri decenije. Našu pokretačku snagu čini tim od 4.000 zaposlenih i više desetina hiljada poslovnih partnera i saradnika. Zahvaljujući optimalnom korporativnom upravljanju i stabilnom rastu, MK Group je danas lider u tri ključne oblasti svog poslovanja: poljoprivredi i prehrambenoj industriji, turizmu i sektoru nekretnina i obnovljivim izvorima energije. Tokom prethodnih godina intenzivnog razvoja, kompanija je širila poslovanje ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "U narednom video snimku možete čuti nešto više o iskustvu naših koleginica i kako je tekao njihov karijerni put.   "

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • HRANA I PIĆE
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa