Konkurs je istekao.

Regionalni menadžer

Zepter International d.o.o.

Beograd i više regiona

17.10.2015.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

 REGIONALNI MENADŽER

(tri menadžera za Beogradsku regiju i po jedan za Vojvodinu, Šumadiju, Zapadnu, Istočnu i Južnu Srbiju)

Opis poslova:

  • planiranje i plasman proizvoda kompanije Zepter
  • formiranje i vođenje timova
  • razvoj tržišta širenjem informacija o zdravim životnim navikama
  • konsultantske usluge postojećim i potencijalnim korisnicima Zepter proizvoda
  • analiza rezultata

Uslovi:

  • minimum srednja stručna sprema
  • radno iskustvo (poželjno)
  • spremnost na usvajanje i usavršavanje tehnika poslovne komunikacije
  • posvećenost poslu
  • smisao za timski rad

Zepter ponuda:

  • mogućnost fiksne plate
  • napredovanje u skladu sa postignutim rezultatima
  • maksimalna podrška i sredstva za uspešno poslovanje
  • besplatna edukacija i profesionalno usavršavanje u zemlji i inostranstvu
  • izvesnost internacionalne karijere

Zepter International je svetski lider u proizvodnji i plasmanu vrhunskih proizvoda namenjenih kvalitetnijem i dužem životu. Patentiran sistem za pravilnu pripremu zdrave hrane, hi-tech uređaji za prečišćavanje vodе i vazduhа, jedinstvena Bioptron svetlost za prevenciju, lečenje i rehabilitaciju – već tri decenije su u misiji zdravlja, lepote i stila kompanije Zepter na dobrobit stotina miliona ljudi širom sveta.

Prijavu sa biografijom šaljite elektronski.

Rok za konkurisanje: 17.10.2015.

    Zepter International je multinacionalna kompanija koja proizvodi, prodaje i distribuira ekskluzivne, visokokvalitetne proizvode za zdraviji i duži život desetine miliona ljudi širom sveta. Kompanija ZEPTER posluje u preko 60 zemalja na pet kontinenata, poseduje 8 fabrika, smeštenih u Nemačkoj, Italiji i Švajcarskoj, kao i više od 320.000m2 poslovnog prostora na najboljim lokacijama u metropolama širom sveta. O globalnom uspehu Zepter International svedoči i činjenica da je, u protekle tri decenije,…

    Direktan link do oglasa