Konkurs je istekao.

Regionalni menadžer/Rukovodilac centra

Cermat d.o.o.

Beograd, Novi Sad, Kraljevo, Niš

30.01.2020.

Cermat je kompanija čija je osnovna privredna delatnost proizvodnja, prodaja i promet sladoleda i zamrznute hrane. Više od dve decenije, Cermat je vodeći proizvođač na teritoriji Republike Severne Makedonije. Od svog osnivanja do danas, Cermat beleži kontinuirani rast i razvoj u svim oblastima rada, razvijajući proizvodnu strategiju u skladu sa različitim ukusima potrošača. Poslujemo na tržištima Republike Severne Makedonije, BIH, Hrvatske i Crne Gore, a od februara 2011. godine i na tržištu Srbije.

Zbog unapređenja distributivne mreže na tržištu Republike Srbije oglašavamo potrebu za sledećim radnim mestom:

za gradove Beograd, Novi Sad, Kraljevo, Niš
više izvršilaca

Opis posla:

  • Organizacija i rukovođenje prodajno-distributivnim timom distributivnog centra
  • Praćenje i izveštavanje o svom i učinku svakog zaposlenog u okviru centra
  • Proširenje prodajne mreže i pronalaženje novih kupaca radi povećanja obima prodaje i učešća na tržištu
  • Obilazak terena i kontakt sa postojećim kupcima u cilju unapređenja prodaje (ugovaranje, naplata)
  • Praćenje, analiziranje i kreiranje izveštaja o rezultatima prodaje
  • Praćenje konkurencije, analiza tržišta i potencijala
  • Praćenje rada centra, prodajno-distributivnih ruta, zaliha sa ciljem profitabilnog poslovanja
  • Sprovođenje procedura uz svest o materijalno-fizičkoj odgovornosti nad robom i osnovnim sredstvima
  • Definisanje planova prodaje na svim nivoima u okviru prodajnog tima

Uslovi:

  • Prethodno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama (najmanje dve godine)
  • Aktivna vozačka dozvola, B kategorija
  • Poželjno univerzitetsko obrazovanje
  • Znanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje rada na računaru (Windows i MS Office)
  • Izgrađene veštine komunikacije, pregovaranja, rukovođenja
  • Visok nivo odgovornosti, samoinicijativnosti, samostalnosti, istrajnosti i orijentisanosti ka postizanju ciljeva
  • Prihvatanje timskog rada u složenim uslovima sa izraženom snalažljivošću uz neophodnost dodatnog angažovanja
  • Spremnost na rad pod pritiskom

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije elektronskim putem.

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 30.01.2020.

    Konkurs je istekao.

    CERMAT d.o.o.

    CERMAT je kompanija u privatnom vlasništvu, čija je osnovna delatnost, proizvodnja,promet i prodaja sladoleda i smrznute hrane. Više od dve decenije, CERMAT je vodeći proizvođač na teritoriji Republike Severne Makedonije. Od svog osnivanja do danas, CERMAT beleži kontinuirani rast u svim oblastima rada, razvijajući proizvodnu strategiju u skladu sa različitim ukusima potrošača. Poslujemo na tržištima Republike Severne Makedonije, BIH, Hrvatske i Crne Gore, a od februara…

    Direktan link do oglasa