Konkurs je istekao.

Regionalni predstavnik prodaje

HILL International d.o.o.

Aranđelovac, Beograd, Kragujevac, Valjevo, Lazarevac, Mladenovac, Topola, Velika Plana

28.01.2020.

Naš klijent je Interstones iz Aranđelovca, članica internacionalne grupacije Zenith C, koja se bavi uvozom i prodajom specijalizovanih proizvoda prirodnih materijala koji se koriste u gradnji, gradskom dekoru i za pogrebne usluge, kao što su: mermer, granit, porfir, labradorit, serpentin, bazalt, pešcar, škriljac, bigar, krečnjak, kvarciti, oniks i druge vrste kamena pogodne za upotrebu u građevinarstvu, strukturnim konstrukcijama, pogodni za popločavanje ili dekoraciju.

Za potrebe daljeg jačanja prodajnog tima našeg klijenta, tražimo vrednu i posvećenu osobu za poziciju

Uslovi:

  • iskustvo u prodaji je preferirano, idealno građevinskih materijala
  • VSS tehničkog ili ekonomskog usmerenja je poželjna
  • znanje engleskog i rada na računaru
  • aktivan vozač, spreman na terenski rad
  • napredne veštine prodaje, pregovaranja i prezentacije
  • pouzdanost, odgovoranost i marljivost
  • izgrađene veštine komunikacije, razumevanja potreba i građenja partnerskih odnosa sa kupcima

Opis posla:

  • ostvarivanje prodajnih ciljeva kroz terenske obilaske potencijalnih kupaca, primarno kamenorezaca, montera, građevinskih izvođača, projektanata i arhitekata
  • razvoj mreže klijenata i održavanje odnosa sa postojećim klijentima
  • prepoznavanje novih prodajnih mogućnosti i davanje predloga za unapređenje
  • pružanje podrške u maloprodaji kroz savetovanje kupaca
  • praćenje aktivnosti konkurencije
  • izveštavanje rukovodioca o postignutim rezultatima

Naš klijent Vam nudi priliku za dalje dokazivanje u okviru internacionalnog i stabilnog okruženja, uz dobre uslove rada.

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da svoju prijavu sa biografijom pošaljete na našu e-mail adresu, uz zagarantovanu diskreciju.

HILL International, Beograd, Ruzveltova 45, tel/fax:

E-mail: prijava@hill.rs

    • Ruzveltova 45, Beograd, Srbija
    • PIB: 101011936
    • Matični broj: 07514395

    Direktan link do oglasa